Příští zápas

FCSK A vs SK Týniště nad Orlicí

Datum a čas konání: 16.3.2019 15:00
Místo: Kobylice

Tabulka

1. Spartak Police nad.. 15 48:29 31
2. FK Náchod B 15 31:15 29
3. SK Roudnice 15 30:22 29
4. Lokomotiva HK 15 42:21 28
5. TJ Slovan Broumov 15 29:23 26
6. SK Bystřian Kunčice 15 33:24 25
7. SK Sparta Úpice 15 32:31 25
8. SK Týniště nad Orlicí 15 39:37 24
9. FK Černilov 15 32:28 23
10. MFK Trutnov B 15 29:35 23
11. MFK Nové Město nad.. 15 23:30 22
12. FK Kratonohy B 15 40:41 18
13. SK Česká Skalice 15 26:41 17
14. TJ Velké Poříčí 15 16:23 16
15. FCSK A 15 29:55 13
16. FC Nový Hradec Králové 15 22:46 10

Kompletní tabulka

2013- 2014

Muži A

01.KOLO SO 10.08. 17:00 FCSK A- MALŠOVICE 1:0 
14.KOLO ST  14.08. 17:00 FCSK A- JIČÍN B 1:1 
02.KOLO SO 17.08. 17:00 ROBOUSY- FCSK A 1:3
03.KOLO SO 24.08. 17:00 FCSK A- KOPIDLNO 1:3
04.KOLO SO 31.08. 17:00 FCSK A- LOKOMOTIVA HK 3:1
05.KOLO SO 07.09. 17:00 SOBOTKA- FCSK A 5:1 
06.KOLO SO 14.09. 17:00 FCSK A- LIBÁŇ 5:1 
07.KOLO SO 21.09. 14:00 JIČÍN B- FCSK A 3:3
08.KOLO SO 28.09. 16:30 MALŠOVICE- FCSK A 1:1 
09.KOLO SO 05.10. 16:00 FCSK A- ROBOUSY 1:0 
10.KOLO NE 13.10. 16:00 KOPIDLNO- FCSK A 4:1
11.KOLO SO 20.10. 15:30 LOKOMOTIVA HK- FCSK A 1:2
12.KOLO SO 26.10. 14:30 FCSK A- SOBOTKA 1:5
13.KOLO SO 02.11. 14:00 LIBÁŇ- FCSK A 3:1 

 

01.KOLO SO 29.03. 16:00 MLADÉ BUKY- FCSK A 0:1
02.KOLO SO 05.04. 16:30 FCSK A- MALŠOVICE 4:0
03.KOLO SO 12.04. 16:30 JANSKÉ LÁZNĚ- FCSK A 0:5
04.KOLO SO 19.04. 17:00 FCSK A- ROBOUSY 1:1
05.KOLO SO 26.04. 17:00 DOLNÍ KALNÁ- FCSK A 1:4
06.KOLO ČT 01.05. 17:00 FCSK A- LOKOMOTIVA HK 3:0
07.KOLO SO 03.05. 17:00 ŽACLÉŘ- FCSK A 1:3
08.KOLO ČT 08.05. 17:00 FCSK A- MLADÉ BUKY 1:1
09.KOLO SO 10.05. 17:00 MALŠOVICE- FCSK A 1:5
10.KOLO SO 17.05. 17:00 FCSK A- JANSKÉ LÁZNĚ 5:0
11.KOLO SO 24.05. 17:00 ROBOUSY- FCSK A 0:2
12.KOLO SO 31.05. 17:00 FCSK A- DOLNÍ KALNÁ 1:1
13.KOLO SO 07.06. 17:00 LOKOMOTIVA HK- FCSK A 1:3
14.KOLO SO 14.06. 17:00 FCSK A- ŽACLÉŘ 2:1

Pořadí Tým Zápasy V R P Skóre Body
1   Sobotka 14 9 1 4 49:23 28
2   Libáň 14 7 1 6 24:30 22
3   Kopidlno 14 5 6 3 30:23 21
4   Jičín B 14 6 3 5 36:32 21
5   Kobylice 14 6 3 5 25:29 21
6   Lokomotiva HK 14 5 3 6 25:27 18
7   SK Robousy 14 4 3 7 26:31 15
8   Malšovice 14 3 2 9 21:41 11

Pořadí Tým Zápasy V R P Skóre Body
1   Kobylice 14 11 3 0 40:8 39
2   Žacléř 14 6 3 5 33:25 24
3   FK Dolní Kalná 14 6 2 6 42:31 22
4   Mladé Buky 14 6 3 5 29:21 21
5   Lokomotiva HK 14 5 4 5 20:29 21
6   Malšovice 14 5 4 5 26:28 19
7   SK Robousy 14 3 4 7 19:31 14
8   Janské Lázně 14 2 1 11 15:51 8

01. NOVÝ DOMINIK 19
02. HAVLÍČEK TOMÁŠ 13
03. ŠOUFEK JAKUB 7
04. KUBIŠTA PETR 6
05. KHOL MARTIN 5
06. VÁVRA JAROSLAV 4
07. VLASTNÍ 3
08. PŠENIČKA JIŘÍ 2
09. PRŮCHA PETR 2
10. ŠTAYR MARTIN 1
11. NOVOTNÝ MATĚJ 1
12. POZLER MIROSLAV 1
13. VINCOUR FILIP 1

Muži B

 01.KOLO NE 11.08. 17:00  FCSK B- ČERVENĚVES  1:1 
 02.KOLO SO 17.08. 17:00 SKŘIVANY- FCSK B  7:0
 03.KOLO NE 25.08. 17:00  FCSK B- TŘEBEŠ B  3:4 
 04.KOLO NE 01.09. 17:00  FCSK B- PRASEK  2:1 
 05.KOLO SO 07.09. 17:00  MALŠOVA LHOTA- FCSK B  2:0
 06.KOLO NE 15.09. 17:00  FCSK B- VYSOKÁ B  0:0
 07.KOLO SO 21.09. 17:00  LUŽEC N.C.- FCSK B  1:1 
 08.KOLO NE 29.09. 16:30  FCSK B- OHNIŠŤANY  2:0 
 09.KOLO NE 06.10. 16:00  TŘEBECHOVICE P.O. B- FCSK B  4:3
 10.KOLO SO 12.10. 16:00  FCSK B- BOHARYNĚ  1:5
 11.KOLO SO 20.10. 15:30  NOVÉ MĚSTO- FCSK B  7:2
 12.KOLO NE 27.10. 14:30  FCSK B- DOBŘENICE  1:5
 13.KOLO SO 02.11. 14:00 HOŘÍNĚVES- FCSK B  7:1
 14.KOLO SO 09.11. 14:00  ČERVENĚVES- FCSK B  3:1 
 15.KOLO NE 30.03. 16:00 FCSK B- SKŘIVANY 1:1
 16.KOLO NE 06.04. 16:30 TŘEBEŠ B- FCSK B 2:1
 17.KOLO SO 12.04. 17:00 PRASEK- FCSK B 5:2
 18.KOLO NE 20.04. 17:00 FCSK B- MALŠOVA LHOTA 2:4
 19.KOLO NE 27.04. 17:00 VYSOKÁ B- FCSK B 6:0
 20.KOLO NE 04.05. 17:00 FCSK B- LUŽEC 1:1
 21.KOLO SO 10.05. 17:00 OHNIŠŤANY- FCSK B 3:1
 22.KOLO NE 18.05. 17:00 FCSK B- TŘEBECHOVICE B 4:3
 23.KOLO SO 24.05. 17:00 BOHARYNĚ- FCSK B 1:0
 24.KOLO NE 01.06. 17:00 FCSK B- NOVÉ MĚSTO 2:1
 25.KOLO SO 07.06. 17:00 DOBŘENICE- FCSK B 3:1
 26.KOLO NE 15.06. 17:00 FCSK B- HOŘÍNĚVES 3:1

KONEČNÁ TABULKA:

1.Třebeš B 26 21 2 3 95:25 65

2.Skřivany 26 19 4 3 73:24 61

3.Dobřenice 26 18 5 3 82:40 59

4.Malšova Lhota 26 12 5 9 57:42 41

5.Červeněves 26 11 6 9 48:47 39

6.Boharyně 26 11 3 12 52:45 36

7.Třebechovice B 26 10 3 13 50:61 33

8.Nové Město 26 10 3 13 46:61 33

9.Ohnišťany 26 9 3 14 33:57 30

10.Hořiněves 26 7 7 12 39:57 28

11.Prasek 26 7 3 16 42:67 24

12.Vysoká B 26 6 5 15 38:65 23

13.Lužec 26 5 8 13 30:50 23

14.Kobylice B 26 5 5 16 36:80 20
 

01. DVOŘÁK PAVEL 10
02. WOLF ROMAN  5
03. NOVÝ DOMINIK 5
04. HAVLÍČEK TOMÁŠ 3
05. ŠOUFEK JAKUB 2
06. ŘÍHA LUKÁŠ 2
07. VÁVRA JAROSLAV 2
08. KUBIŠTA PETR 2
09. PŠENIČKA JIŘÍ 1
10. TOBIŠEK LIBOR 1
11. HERZOG JAN 1
12. KHOL MARTIN 1
13. DÚCKÝ MICHAL 1

Mladší žáci

 01.KOLO SO 24.08. 11:15 SMIŘICE- FCSK  2:13
 02.KOLO SO 31.08. 14:45 FCSK- KUNČICE  1:4
 03.KOLO UT 03.09. 17:00  CEREKVICE- FCSK  1:2
 04.KOLO NE 08.09. 11:30  PROBLUZ- FCSK  5:1 
 05.KOLO SO 14.09. 14:45  FCSK- PŘEDMĚŘICE  2:3
 06.KOLO UT 17.09. 17:00  FCSK- LOVČICE  2:2 
 07.KOLO UT 24.09. 17:00  URBANICE- FCSK  2:14 
 08.KOLO SO 28.09. 14:15  FCSK- MALŠOVICE  7:2
 09.KOLO PO 07.10. 16:30  FCHK ŽÁKYNĚ- FCSK  8:1 
 10.KOLO SO 12.10. 13:45  FCSK- HOŘÍNĚVES  10:0
 11.KOLO ČT 17.10. 16:30  TŘEBEŠ B- FCSK  12:1
 12.KOLO SO 26.10. 12:15  FCSK- ČERVENĚVES  3:6 
 13.KOLO SO 02.11. 12:00  OHNIŠŤANY- FCSK  2:4
 14.KOLO SO 09.11. 11:45  FCSK- CEREKVICE  3:2
 15.KOLO SO 29.03. 10:00 LOVČICE- FCSK 5:1
 16.KOLO SO 05.04. 14:00 FCSK- SMIŘICE 3:5
 17.KOLO SO 12.04. 14:30 KUNČICE- FCSK 7:0
 18.KOLO SO 19.04. 14:30 FCSK- PROBLUZ 1:3
 19.KOLO NE 27.04. 11:00 PŘEDMĚŘICE- FCSK 1:0
 20.KOLO NE 04.05. 14:30 FCSK- URBANICE 6:2
 21.KOLO SO 10.05. 10:00 MALŠOVICE- FCSK 8:0
 22.KOLO SO 17.05. 14:30 FCSK- FCHK ŽÁKYNĚ 2:0
 23.KOLO SO 24.05. 15:00 HOŘÍNĚVES- FCSK 1:3
 24.KOLO SO 31.05. 14:30 FCSK- TŘEBEŠ B 2:3
 25.KOLO SO 07.06. 15:00 ČERVENĚVES- FCSK 6:4
 26.KOLO SO 14.06. 14:30 FCSK- OHNIŠŤANY 11:1

KONEČNÁ TABULKA:

1.Třebeš B 26 19 3 4 132: 59 60

2.Stěžery/Probl. 26 18 2 6 126: 49 56

3.Předměřice 26 18 1 7 89: 38 55

4.Červeněves 26 17 3 6 158: 86 54

5.Lovčice 26 16 3 7 108: 69 51

6.Kunčice 26 16 2 8 93: 46 50

7.Malšovice 26 16 0 10 95: 61 48

8.FC HK žákyně 26 13 2 11 93: 60 41

9.Kobylice 26 11 1 14 97: 93 34

10.Hořiněves 26 9 2 15 82:110 29

11.Smiřice 26 8 0 18 85:146 24

12.Cerekvice 26 7 1 18 47:103 22

13.Urbanice/Libč. 26 3 2 21 45:132 11

14.Ohnišťany 26 0 0 26 26:224 0
 

Starší přípravka

 01.KOLO SO 07.09. 11:00 MALŠOVA LHOTA- FCSK  8:13
 02.KOLO NE 15.09. 15:00 FCSK- NEPOLISY  14:2
 03.KOLO UT 17.09. 16:30  MILETÍN- FCSK  6:7
 04.KOLO NE 29.09. 14:30  FCSK- KUNČICE  6:5
 05.KOLO NE 06.10. 14:00  KOSIČKY- FCSK  1:14
 06.KOLO NE 13.10. 14:00 FCSK- MALŠOVICE  5:9
 07.KOLO SO 19.10. 13:30  NOVÉ MĚSTO- FCSK  6:5
 08.KOLO NE 27.10. 13:30  FCSK- KRATONOHY  10:6
 09.KOLO SO 02.11. 10:30  LIBČANY- FCSK 1:18
 10.KOLO NE 13.04. 10:00  FCSK- VYSOKÁ  20:2
 11.KOLO SO 19.04. 10:00 PŘEDMĚŘICE- FCSK 0:3
 12.KOLO SO 26.04. 09:00 LOKOMOTIVA HK- FCSK 1:8
 13.KOLO NE 04.05. 10:00 FCSK- FC HK ŽÁKYNĚ 14:4
 14.KOLO NE 18.05. 10:00 FCSK- MILETÍN 12:8
 15.KOLO ČT 22.05. 17:00 MALŠOVICE- FCSK 5:10
 16.KOLO NE 01.06. 10:00 FCSK- NOVÉ MĚSTO 9:7
 17.KOLO NE 08.06. 15:00 KUNČICE- FCSK 2:7

KONEČNÁ TABULKA (po anulaci Předměřic) + nadstavby:

1.Nové Město 16 15 0 1 239: 59 45

2.Kobylice/Myšt. 16 14 0 2 172: 73 42

3.Kunčice 16 12 0 4 157: 62 36

4.Miletín 16 10 0 6 170: 97 30

5.Malšovice 16 8 1 7 127: 76 25

6.Nepolisy 15 8 0 7 99:100 24

7.Malšova Lhota 15 7 1 7 103:105 22

8.Lok.Hradec 15 6 0 9 102: 97 18

9.Kratonohy 15 4 1 10 84:174 13

10.FC HK žákyně 15 6 0 9 92:116 18

11.Kosičky 15 4 0 11 82:140 12

12.Libčany/Urban. 15 3 0 12 63:205 9

13.Vysoká n.L. 15 1 1 13 36:222 4

14.Předměřice 0 0 0 0 0: 0 0
 

01. HAVLÍN VOJTĚCH  56
02. NOVOTNÝ MATĚJ 38
03. SUCHOCHLEB JAKUB 26
04. BOLGER OLIVER 20
05. VALENTA MAREK 7
06. DAŘBUJÁN ONDŘEJ 6
07. SÁS DAVID 4
08. KORBEL JAN 3
09. DIVIŠ PETR 2
10. VLASTNÍ 2
11. LEHKÝ MATĚJ 1
12. PFFEFFER LUKÁŠ 1

Události

22.12.2018 17:00
Každý pátek od 18:30 je na UMT fotbal. Všichni jste srdečně zvání.

Anketa

Jak často navštěvujete zápasy našeho áčka?

Občas

20%

Vůbec

20%

Hlasujte kliknutím na vybranou odpověď.
Celkem hlasovalo: 1793

Archív anket

Najdete nás na Facebooku

bydzov asa moderni komunikace elektroservis kobylice bet Těžební písková Jiří Dvořák Králíky Kubišta sportfotbal sans nadobal

Počet návštěv: 16648
Posledních 30 dnů: 568 | Posledních 7 dnů: 93 | Poslední den: 11

© 2018 FC Spartak Kobylice | Všechna práva vyhrazena | jv.com@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne