Příští zápas

FCSK A vs SK Týniště nad Orlicí

Datum a čas konání: 16.3.2019 15:00
Místo: Kobylice

Tabulka

1. Spartak Police nad.. 15 48:29 31
2. FK Náchod B 15 31:15 29
3. SK Roudnice 15 30:22 29
4. Lokomotiva HK 15 42:21 28
5. TJ Slovan Broumov 15 29:23 26
6. SK Bystřian Kunčice 15 33:24 25
7. SK Sparta Úpice 15 32:31 25
8. SK Týniště nad Orlicí 15 39:37 24
9. FK Černilov 15 32:28 23
10. MFK Trutnov B 15 29:35 23
11. MFK Nové Město nad.. 15 23:30 22
12. FK Kratonohy B 15 40:41 18
13. SK Česká Skalice 15 26:41 17
14. TJ Velké Poříčí 15 16:23 16
15. FCSK A 15 29:55 13
16. FC Nový Hradec Králové 15 22:46 10

Kompletní tabulka

2015- 2016

MUŽI A

01.KOLO SO 08.08. 17:00 FCSK A- HLUŠICE 2:2 (5:3)
02.KOLO SO 15.08. 17:00 LIBÁŇ- FCSK A 3:1
03.KOLO SO 22.08. 17.00 FCSK A- KOPIDLNO 2:0
04.KOLO SO 29.08. 17:00 LOKOMOTIVA- FCSK A 2:1
05.KOLO SO 05.09. 17:00 FCSK A- PŘEDMĚŘICE 4:1
06.KOLO SO 12.09. 17:00 FCSK A- MALŠOVICE 2:0
07.KOLO NE 20.09. 16:30 CHLUMEC B- FCSK A 3:1
08.KOLO SO 26.09. 16.30 HLUŠICE- FCSK A 3:1
09.KOLO SO 03.10. 16:00 FCSK A- LIBÁŇ 1:1 (5:3)
10.KOLO NE 11.10. 16.00 KOPIDLNO- FCSK A 1:3
11.KOLO SO 17.10. 15:30 FCSK A- LOKOMOTIVA 1:0
12.KOLO SO 24.10. 14.30 PŘEDMĚŘICE- FCSK A 3:1
13.KOLO SO 31.10. 14.00 MALŠOVICE- FCSK A 2:0
14.KOLO SO 07.11. 14:00 FCSK A- CHLUMEC B 3:4

 

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body Penalty + Penalty -
1 Sokol Malšovice 14 8 0 6 30:20 25 1 2
2 Slavoj Předměřice  14 8 0 6 25:24 24 1 1
3 Čechie Hlušice 14 7 0 7 31:24 23 1 3
4 LOKO HK 14 7 0 7 22:19 22 1 2
5 Spartak Kobylice 14 7 0 7 23:25 19 2 0
6 FK Kopidlno 14 7 0 7 29:32 19 2 0
7 FK Chlumec n. C. B 14 7 0 7 22:34 19 2 0
8 Sokol Libáň 14 5 0 9 20:24 17 1 3

 

01.KOLO SO 19.03. 15:00 FCSK A- KUNČICE N.L. 7:1
02.KOLO SO 26.03. 15:00 LIBÁŇ- FCSK A 0:0 (3:2)
03.KOLO SO 02.04. 16:00 FCSK A- ŽACLÉŘ 6:2
04.KOLO NE 10.04. 16:30 KOPIDLNO- FCSK A 2:1
05.KOLO SO 16.04. 17:00 FCSK A- VALDICE 1:1 (2:4)
06.KOLO SO 23.04. 17:00 FCSK A- DOLNÍ KALNÁ 3:0
07.KOLO NE 01.05. 17:00 CHLUMEC B- FCSK A 3:1
08.KOLO SO 07.05. 17:00 KUNČICE N.L.- FCSK A 4:2
09.KOLO SO 14.05. 17:00 FCSK A- LIBÁŇ 3:3  (4:3)
10.KOLO SO 21.05. 17:00 ŽACLÉŘ- FCSK A 2:6
11.KOLO SO 28.05. 17:00 FCSK A- KOPIDLNO 5:1
12.KOLO SO 04.06. 17:00 VALDICE- FCSK A 2:1
13.KOLO SO 11.06. 17:00 DOLNÍ KALNÁ- FCSK A 4:1
14.KOLO SO 18.06. 17:00 FCSK A- CHLUMEC B 5:0

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. FK Dolní Kalná 14 11 0 3 52:18 44 0 0
2. TJ SKP Valdice 14 10 0 4 31:25 39 2 1
3. FK Chlumec n. C. B 14 8 0 6 47:29 36 1 3
4. FC Spartak Kobylice 14 7 0 7 42:25 32 1 2
5. FK Kopidlno 14 8 0 6 24:26 32 4 2
6. TJ Baník Žacléř 14 4 0 10 26:42 23 2 3
7. TJ Sokol Libáň 14 5 0 9 27:33 22 4 2
8. TJ Sokol Kunčice n. L. 14 3 0 11 20:71 16 1 2

 

01. DÍTĚ JIŘÍ 18
02. NOVÝ DOMINIK 9
03. HAVLÍČEK TOMÁŠ 9
04. BRZEK ROMAN 7
05. DVOŘÁK PAVEL 6
06. VÁVRA JAROSLAV 3
07. KLZO MARTIN 3
08. ŘÍHA LUKÁŠ 2
09. KHOL MARTIN 2
10. HERZOG JAN 1
11. PŠENIČKA JIŘÍ 1
12. PEČENKA JIŘÍ 1
13. SEDLÁČEK DAVID 1
14. KUBIŠTA PETR 1

 

MUŽI B

01.KOLO NE 09.08. 17:00 FCSK B- MYŠTĚVES B 5:11
02.KOLO NE 16.08. 17:00 KLAMOŠ- FCSK B 1:2
03.KOLO NE 23.08. 17:00 FCSK B- LUŽEC 3:2
04.KOLO NE 30.08. 17:00 FCSK B- ČERVENĚVES B 5:2
05.KOLO NE 06.09. 14:30 PŘEVÝŠOV B- FCSK B 1:9
06.KOLO NE 13.09. 17:00  FCSK B- HLUŠICE B 3:0 K.
07.KOLO NE 20.09. 16:30 NEPOLISY B- FCSK B 9:2
08.KOLO NE 27.09. 16:30 MYŠTĚVES B- FCSK B 6:4
09.KOLO NE 04.10. 16:00 FCSK B- KLAMOŠ 5:2
10.KOLO SO 10.10. 16:00 LUŽEC- FCSK B 2:1
11.KOLO NE 18.10. 15:30 ČERVENĚVES B- FCSK B 1:0
12.KOLO NE 25.10. 14:30 FCSK B- PŘEVÝŠOV B 4:1
15.KOLO ST 28.10. 14:00 FCSK B- MYŠTĚVES B 5:3
13.KOLO NE 01.11. 14:00 HLUŠICE B- FCSK B 5:0
14.KOLO SO 07.11. 10:45 FCSK B- NEPOLISY B 1:6
16.KOLO NE 27.03. 15:30 KLAMOŠ- FCSK B 5:0
17.KOLO NE 03.04. 15:30 FCSK B- LUŽEC 3:1
18.KOLO SO 09.04. 16:00 FCSK B- ČERVENĚVES B 7:1
19.KOLO NE 17.04. 14:00 PŘEVÝŠOV B- FCSK B 4:8
20.KOLO NE 24.04. 17:00 FCSK B- HLUŠICE B 4:1
21.KOLO NE 25.05 17:00 NEPOLISY B- FCSK B 3:3
22.KOLO4 NE 08.05. 17:00 MYŠTĚVES B- FCSK B 4:1
23.KOLO NE 15.05. 17:00 FCSK B- KLAMOŠ 9:0
28.KOLO ST 18.05. 18:00 FCSK B- NEPOLISY B 1:9
24.KOLO SO 21.05. 17:00 LUŽEC- FCSK B 3:0
25.KOLO NE 29.05. 17:00 ČERVENĚVES B- FCSK B 2:4
26.KOLO NE 05.06. 17:00 FCSK B- PŘEVÝŠOV B 3:2
27.KOLO NE 12.06. 17:00 HLUŠICE B- FCSK B 2:3

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Nepolisy B 28 19 4 5 130:68 61 0 0
2. Hlušice B 28 16 5 7 99:58 53 0 0
3. Kobylice B 28 16 1 11 95:87 49 0 0
4. Myštěves B 28 13 7 8 88:66 46 0 0
5. Lužec 28 8 10 10 47:53 34 0 0
6. Klamoš 28 8 4 16 59:98 28 0 0
7. Převýšov B 28 7 3 18 56:97 24 0 0
8. Červeněves B 28 6 4 18 45:92 22 0 0

01. HAVLÍČEK TOMÁŠ 13
02. DÍTĚ JIŘÍ 12
03. TOBIŠEK LIBOR 12
04. NOVÝ DOMINIK 6
05. DUŠEK TOMÁŠ 6
06. HERZOG JAN 5
07. KLIMT PAVEL 4
08. PŠENIČKA JIŘÍ 4
09. RAJMAN JIŘÍ 4
10. KLZO MARTIN 3
11. KLIMT PETR 3
12. ŠAFAŘÍK DANIEL 2
13. PACÁK JAN 2
14. MIŠKE LIBOR 2
15. DVOŘÁK PAVEL 2
16. SEDLÁČEK DAVID 2
17. VÁVRA JAROSLAV 2
18. KARABINOŠ ONDŘEJ 1
19. HAŇÁČEK ALEŠ 1
20. KUBIŠTA PETR 1
21. HRUBEŠ RADEK 1
22. ILIČ BORO 1
23. PEČENKA JIŘÍ 1
24. ŠTEFAN ONDŘEJ 1
25. TRUTNOVSKÝ VÍT 1

 

STARŠÍ ŽÁCI

01.KOLO SO 05.09. 14:30 FCSK Ž- KUNČICE 2:3
02.KOLO SO 12.09. 14:30 FCSK Ž- NEPOLISY 9:1
03.KOLO SO 19.09. 14:15 RASOŠKY- FCSK Ž 9:0
04.KOLO SO 26.09. 13:00 FCSK Ž- LOVČICE 2:3
05.KOLO SO 03.10. 13:30 CEREKVICE- FCSK Ž 2:1
06.KOLO SO 10.10. 13:00 FCSK Ž- VELKÁ JESENICE 2:3
07.KOLO SO 17.10. 13:30 OHNIŠŤANY- FCSK Ž 1:1 p.k. 8:7
08.KOLO SO 24.10. VOLNO  
09.KOLO NE 01.11. 10:00 TŘEBEŠ B- FCSK Ž 3:3 p.k. 2:3
11.KOLO SO 16.04. 14:00 NEPOLISY- FCSK Ž 2:7
12.KOLO NE 24.04. 14:30 FCSK Ž- RASOŠKY 11:0
13.KOLO NE 01.05. 14:00 LOVČICE- FCSK Ž 2:6
14.KOLO NE 08.05. 14:30 FCSK Ž- CEREKVICE 3:2
15.KOLO NE 15.05. 14:30 VELKÁ JESENICE- FCSK Ž 2:5
16.KOLO NE 22.05. 14:30 FCSK Ž- OHNIŠŤANY 2:3
17.KOLO SO 28.05.  VOLNO  
18.KOLO NE 05.06. 14:30 FCSK Ž- TŘEBEŠ 4:2
10.KOLO SO 11.06. 15:00 KUNČICE- FCSK 2:0

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. SK Bystřian Kunčice 16 15 0 1 69:8 44 2 1
2. Ohnišťany/Myštěves 16 11 2 3 50:21 33 3 1
3. Lovčice 16 10 1 5 83:41 31 0 0
4. Třebeš B 16 9 0 7 59:25 29 0 2
5. Kobylice 16 9 0 7 67:31 27 1 1
6. Velká Jesenice 16 7 0 9 65:59 22 0 1
7. Cerekvice/Dohalice 16 5 1 10 39:53 16 0 0
8. Nepolisy 16 3 0 13 43:82 9 0 0
9. Rasošky 16 1 0 15 12:167 3 0 0

01. RAGULA JAN 27
02. MRÁZ DAVID 13
03. VALENTA JAROSLAV 6
04. ILIČ RATKO 5
05. POZLER JAN 4
06. ŘÍBEK DOMINIK 4
07. DAŘBUJAN ONDŘEJ 3
08. TRAN DUC THIEN 2
09. HERZOG FILIP 1
10. VESELÝ VOJTĚCH 1
11. NOVOTNÝ MATĚJ 1

Události

22.12.2018 17:00
Každý pátek od 18:30 je na UMT fotbal. Všichni jste srdečně zvání.

Anketa

Jak často navštěvujete zápasy našeho áčka?

Občas

20%

Vůbec

20%

Hlasujte kliknutím na vybranou odpověď.
Celkem hlasovalo: 1793

Archív anket

Najdete nás na Facebooku

bydzov asa moderni komunikace elektroservis kobylice bet Těžební písková Jiří Dvořák Králíky Kubišta sportfotbal sans nadobal

Počet návštěv: 16648
Posledních 30 dnů: 568 | Posledních 7 dnů: 93 | Poslední den: 11

© 2018 FC Spartak Kobylice | Všechna práva vyhrazena | jv.com@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne