Příští zápas

FCSK A vs BÍLÁ TŘEMEŠNÁ

Datum a čas konání: 24.8.2019 17:00
Místo: Kobylice

Tabulka

1. DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B 2 12:2 6
2. ŽELEZNICE 2 10:1 6
3. SKŘIVANY 2 7:1 6
4. NOVÁ PAKA 2 6:4 5
5. MILETÍN 2 7:4 3
6. STARÉ BUKY 2 6:5 3
7. DOLNÍ KALNÁ 2 5:4 3
8. VRCHLABÍ B 2 4:3 3
9. KOPIDLNO 2 5:6 3
10. ÚPICE 2 3:5 3
11. JIČÍN B 2 5:8 1
12. FCSK A 2 1:8 0
13. BÍLÁ TŘEMEŠNÁ 2 1:9 0
14. ŽACLÉŘ 2 1:13 0

Kompletní tabulka

Report ze Skřivan

Report ze Skřivan

Startem do nové sezony bylo derby v Kobylicích, které nám výsledkově i herně vyšlo. Přes letní přestávku jsme v našem týmu neprovedli žádné velké změny, kádr je spíše oslaben, neboť nepřišel nikdo nový a naopak Vysuček odešel do Hořic, navíc se v letní přípravě zranil B.Staněk a zranění Matějky i Postolky jsou dlouhodobé.

     Utkání začalo z obou stran velmi opatrně a první půlhodinu nebyla k vidění žádná větší šance. Až poté se začali prosazovat více naši hráči. První gól Schuberta ještě nebyl uznán pro ofsajd, to když výborně hrající Pošík dobře vystřelil, Hrubeš míč jen vyrazil a Schubert ho z ofsajdového postavení poslal do sítě. Ve 38.minutě jsme se ale už dočkali, Brzek uvolnil ve vápně Jirku Dítě a ten načal náš letošní brankový účet - 1:0. V poslední minutě první půle přihrál Brzek na další branku, na konci akce byl tentokráte Schubert - 2:0. Zasloužené vedení našeho týmu, protože domácí hrozili jen dlouhými nakopávanými míči a standardkami.

     Po změně stran jsme v 57.minutě přidali po rohu Tauchmana třetí gól, když se míč odrazil od zad jednoho z obránců. Ještě předtím jsme pohrdli největší šancí zápasu, když po minele soupeřova obránce šli Dítě se Schubertem sami na gólmana Hrubeše, ale prvně jmenovaný vzal zakončení na sebe a minul branku. Po získání tříbrankového náskoku jsme mírně polevili a Kobylice toho využily ke snížení. My jsme mohli do odkryté obrany přidat další góly, ale finální část akcí nám již nevycházela.

     Celkově jsme tedy po zásluze získali první tři body, ale až další duely ukážou, jak těžkou překážkou Kobylice byly. Utkání s přehledem odřídila sudí Kánská a všem ukázala, že by se od ní mohlo hodně rozhodčích učit.

Diskuze

Disqus

Najdete nás na Facebooku

Ze světa sportu

Chelsea uhrála pod Lampardem první výhru.…

Po dvou ztrátách se Frank Lampard dočkal prvního triumfu v anglické lize jako kouč Chelsea. Tým z Londýna ve 3. kole…

Pardubice zametly se Sokolovem a jsou zpět v…

Úlohu favorita splnili s lehkostí sobě vlastní a vrátili se na vedoucí pozici druhé nejvyšší soutěže. Fotbalisté…

Šašinka navzdory sankci nastoupil za Slovácko…

Jeho nasazení nikdo nečekal. Jednadvacetiletý útočník Ondřej Šašinka se v utkání sedmého ligového kola překvapivě…

Slávisté pošetří s Bohemians některé hráče pro…

Po Lize mistrů musí přepnout na domácí soutěž a hned na derby. Fotbalisté Slavie v úterý zvládli vstup do play-off…

Dortmund měl v Kolíně namále, ale v závěru…

Po řízené demolici Augsburgu uspěli fotbalisté Dortmundu i ve druhém utkání v bundesligové sezoně. V Kolíně nad Rýnem…

bydzov asa moderni komunikace elektroservis kobylice bet Těžební písková Jiří Dvořák Králíky Kubišta sportfotbal sans nadobal

Počet návštěv: 24734
Posledních 30 dnů: 858 | Posledních 7 dnů: 233 | Poslední den: 22

© 2019 FC Spartak Kobylice | Všechna práva vyhrazena | jv.com@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne