Příští zápas

TJ Velké Poříčí vs FCSK A

Datum a čas konání: 27.4.2019 17:00
Místo: Velké Poříčí

Tabulka

1. FK Náchod B 21 46:30 43
2. Lokomotiva HK 21 66:31 42
3. Spartak Police nad.. 20 57:31 42
4. FK Černilov 21 50:35 38
5. SK Roudnice 20 41:28 38
6. SK Bystřian Kunčice 20 46:41 32
7. SK Týniště nad Orlicí 21 48:47 31
8. TJ Slovan Broumov 20 38:41 29
9. SK Sparta Úpice 20 39:45 29
10. MFK Trutnov B 21 41:51 28
11. MFK Nové Město nad.. 21 32:42 28
12. SK Česká Skalice 21 37:50 27
13. FK Kratonohy B 21 58:64 26
14. TJ Velké Poříčí 20 29:32 24
15. FCSK A 21 42:73 19
16. FC Nový Hradec Králové 21 27:56 18

Kompletní tabulka

2013- 2014

Muži A

01.KOLO SO 10.08. 17:00 FCSK A- MALŠOVICE 1:0 
14.KOLO ST  14.08. 17:00 FCSK A- JIČÍN B 1:1 
02.KOLO SO 17.08. 17:00 ROBOUSY- FCSK A 1:3
03.KOLO SO 24.08. 17:00 FCSK A- KOPIDLNO 1:3
04.KOLO SO 31.08. 17:00 FCSK A- LOKOMOTIVA HK 3:1
05.KOLO SO 07.09. 17:00 SOBOTKA- FCSK A 5:1 
06.KOLO SO 14.09. 17:00 FCSK A- LIBÁŇ 5:1 
07.KOLO SO 21.09. 14:00 JIČÍN B- FCSK A 3:3
08.KOLO SO 28.09. 16:30 MALŠOVICE- FCSK A 1:1 
09.KOLO SO 05.10. 16:00 FCSK A- ROBOUSY 1:0 
10.KOLO NE 13.10. 16:00 KOPIDLNO- FCSK A 4:1
11.KOLO SO 20.10. 15:30 LOKOMOTIVA HK- FCSK A 1:2
12.KOLO SO 26.10. 14:30 FCSK A- SOBOTKA 1:5
13.KOLO SO 02.11. 14:00 LIBÁŇ- FCSK A 3:1 

 

01.KOLO SO 29.03. 16:00 MLADÉ BUKY- FCSK A 0:1
02.KOLO SO 05.04. 16:30 FCSK A- MALŠOVICE 4:0
03.KOLO SO 12.04. 16:30 JANSKÉ LÁZNĚ- FCSK A 0:5
04.KOLO SO 19.04. 17:00 FCSK A- ROBOUSY 1:1
05.KOLO SO 26.04. 17:00 DOLNÍ KALNÁ- FCSK A 1:4
06.KOLO ČT 01.05. 17:00 FCSK A- LOKOMOTIVA HK 3:0
07.KOLO SO 03.05. 17:00 ŽACLÉŘ- FCSK A 1:3
08.KOLO ČT 08.05. 17:00 FCSK A- MLADÉ BUKY 1:1
09.KOLO SO 10.05. 17:00 MALŠOVICE- FCSK A 1:5
10.KOLO SO 17.05. 17:00 FCSK A- JANSKÉ LÁZNĚ 5:0
11.KOLO SO 24.05. 17:00 ROBOUSY- FCSK A 0:2
12.KOLO SO 31.05. 17:00 FCSK A- DOLNÍ KALNÁ 1:1
13.KOLO SO 07.06. 17:00 LOKOMOTIVA HK- FCSK A 1:3
14.KOLO SO 14.06. 17:00 FCSK A- ŽACLÉŘ 2:1

Pořadí Tým Zápasy V R P Skóre Body
1   Sobotka 14 9 1 4 49:23 28
2   Libáň 14 7 1 6 24:30 22
3   Kopidlno 14 5 6 3 30:23 21
4   Jičín B 14 6 3 5 36:32 21
5   Kobylice 14 6 3 5 25:29 21
6   Lokomotiva HK 14 5 3 6 25:27 18
7   SK Robousy 14 4 3 7 26:31 15
8   Malšovice 14 3 2 9 21:41 11

Pořadí Tým Zápasy V R P Skóre Body
1   Kobylice 14 11 3 0 40:8 39
2   Žacléř 14 6 3 5 33:25 24
3   FK Dolní Kalná 14 6 2 6 42:31 22
4   Mladé Buky 14 6 3 5 29:21 21
5   Lokomotiva HK 14 5 4 5 20:29 21
6   Malšovice 14 5 4 5 26:28 19
7   SK Robousy 14 3 4 7 19:31 14
8   Janské Lázně 14 2 1 11 15:51 8

01. NOVÝ DOMINIK 19
02. HAVLÍČEK TOMÁŠ 13
03. ŠOUFEK JAKUB 7
04. KUBIŠTA PETR 6
05. KHOL MARTIN 5
06. VÁVRA JAROSLAV 4
07. VLASTNÍ 3
08. PŠENIČKA JIŘÍ 2
09. PRŮCHA PETR 2
10. ŠTAYR MARTIN 1
11. NOVOTNÝ MATĚJ 1
12. POZLER MIROSLAV 1
13. VINCOUR FILIP 1

Muži B

 01.KOLO NE 11.08. 17:00  FCSK B- ČERVENĚVES  1:1 
 02.KOLO SO 17.08. 17:00 SKŘIVANY- FCSK B  7:0
 03.KOLO NE 25.08. 17:00  FCSK B- TŘEBEŠ B  3:4 
 04.KOLO NE 01.09. 17:00  FCSK B- PRASEK  2:1 
 05.KOLO SO 07.09. 17:00  MALŠOVA LHOTA- FCSK B  2:0
 06.KOLO NE 15.09. 17:00  FCSK B- VYSOKÁ B  0:0
 07.KOLO SO 21.09. 17:00  LUŽEC N.C.- FCSK B  1:1 
 08.KOLO NE 29.09. 16:30  FCSK B- OHNIŠŤANY  2:0 
 09.KOLO NE 06.10. 16:00  TŘEBECHOVICE P.O. B- FCSK B  4:3
 10.KOLO SO 12.10. 16:00  FCSK B- BOHARYNĚ  1:5
 11.KOLO SO 20.10. 15:30  NOVÉ MĚSTO- FCSK B  7:2
 12.KOLO NE 27.10. 14:30  FCSK B- DOBŘENICE  1:5
 13.KOLO SO 02.11. 14:00 HOŘÍNĚVES- FCSK B  7:1
 14.KOLO SO 09.11. 14:00  ČERVENĚVES- FCSK B  3:1 
 15.KOLO NE 30.03. 16:00 FCSK B- SKŘIVANY 1:1
 16.KOLO NE 06.04. 16:30 TŘEBEŠ B- FCSK B 2:1
 17.KOLO SO 12.04. 17:00 PRASEK- FCSK B 5:2
 18.KOLO NE 20.04. 17:00 FCSK B- MALŠOVA LHOTA 2:4
 19.KOLO NE 27.04. 17:00 VYSOKÁ B- FCSK B 6:0
 20.KOLO NE 04.05. 17:00 FCSK B- LUŽEC 1:1
 21.KOLO SO 10.05. 17:00 OHNIŠŤANY- FCSK B 3:1
 22.KOLO NE 18.05. 17:00 FCSK B- TŘEBECHOVICE B 4:3
 23.KOLO SO 24.05. 17:00 BOHARYNĚ- FCSK B 1:0
 24.KOLO NE 01.06. 17:00 FCSK B- NOVÉ MĚSTO 2:1
 25.KOLO SO 07.06. 17:00 DOBŘENICE- FCSK B 3:1
 26.KOLO NE 15.06. 17:00 FCSK B- HOŘÍNĚVES 3:1

KONEČNÁ TABULKA:

1.Třebeš B 26 21 2 3 95:25 65

2.Skřivany 26 19 4 3 73:24 61

3.Dobřenice 26 18 5 3 82:40 59

4.Malšova Lhota 26 12 5 9 57:42 41

5.Červeněves 26 11 6 9 48:47 39

6.Boharyně 26 11 3 12 52:45 36

7.Třebechovice B 26 10 3 13 50:61 33

8.Nové Město 26 10 3 13 46:61 33

9.Ohnišťany 26 9 3 14 33:57 30

10.Hořiněves 26 7 7 12 39:57 28

11.Prasek 26 7 3 16 42:67 24

12.Vysoká B 26 6 5 15 38:65 23

13.Lužec 26 5 8 13 30:50 23

14.Kobylice B 26 5 5 16 36:80 20
 

01. DVOŘÁK PAVEL 10
02. WOLF ROMAN  5
03. NOVÝ DOMINIK 5
04. HAVLÍČEK TOMÁŠ 3
05. ŠOUFEK JAKUB 2
06. ŘÍHA LUKÁŠ 2
07. VÁVRA JAROSLAV 2
08. KUBIŠTA PETR 2
09. PŠENIČKA JIŘÍ 1
10. TOBIŠEK LIBOR 1
11. HERZOG JAN 1
12. KHOL MARTIN 1
13. DÚCKÝ MICHAL 1

Mladší žáci

 01.KOLO SO 24.08. 11:15 SMIŘICE- FCSK  2:13
 02.KOLO SO 31.08. 14:45 FCSK- KUNČICE  1:4
 03.KOLO UT 03.09. 17:00  CEREKVICE- FCSK  1:2
 04.KOLO NE 08.09. 11:30  PROBLUZ- FCSK  5:1 
 05.KOLO SO 14.09. 14:45  FCSK- PŘEDMĚŘICE  2:3
 06.KOLO UT 17.09. 17:00  FCSK- LOVČICE  2:2 
 07.KOLO UT 24.09. 17:00  URBANICE- FCSK  2:14 
 08.KOLO SO 28.09. 14:15  FCSK- MALŠOVICE  7:2
 09.KOLO PO 07.10. 16:30  FCHK ŽÁKYNĚ- FCSK  8:1 
 10.KOLO SO 12.10. 13:45  FCSK- HOŘÍNĚVES  10:0
 11.KOLO ČT 17.10. 16:30  TŘEBEŠ B- FCSK  12:1
 12.KOLO SO 26.10. 12:15  FCSK- ČERVENĚVES  3:6 
 13.KOLO SO 02.11. 12:00  OHNIŠŤANY- FCSK  2:4
 14.KOLO SO 09.11. 11:45  FCSK- CEREKVICE  3:2
 15.KOLO SO 29.03. 10:00 LOVČICE- FCSK 5:1
 16.KOLO SO 05.04. 14:00 FCSK- SMIŘICE 3:5
 17.KOLO SO 12.04. 14:30 KUNČICE- FCSK 7:0
 18.KOLO SO 19.04. 14:30 FCSK- PROBLUZ 1:3
 19.KOLO NE 27.04. 11:00 PŘEDMĚŘICE- FCSK 1:0
 20.KOLO NE 04.05. 14:30 FCSK- URBANICE 6:2
 21.KOLO SO 10.05. 10:00 MALŠOVICE- FCSK 8:0
 22.KOLO SO 17.05. 14:30 FCSK- FCHK ŽÁKYNĚ 2:0
 23.KOLO SO 24.05. 15:00 HOŘÍNĚVES- FCSK 1:3
 24.KOLO SO 31.05. 14:30 FCSK- TŘEBEŠ B 2:3
 25.KOLO SO 07.06. 15:00 ČERVENĚVES- FCSK 6:4
 26.KOLO SO 14.06. 14:30 FCSK- OHNIŠŤANY 11:1

KONEČNÁ TABULKA:

1.Třebeš B 26 19 3 4 132: 59 60

2.Stěžery/Probl. 26 18 2 6 126: 49 56

3.Předměřice 26 18 1 7 89: 38 55

4.Červeněves 26 17 3 6 158: 86 54

5.Lovčice 26 16 3 7 108: 69 51

6.Kunčice 26 16 2 8 93: 46 50

7.Malšovice 26 16 0 10 95: 61 48

8.FC HK žákyně 26 13 2 11 93: 60 41

9.Kobylice 26 11 1 14 97: 93 34

10.Hořiněves 26 9 2 15 82:110 29

11.Smiřice 26 8 0 18 85:146 24

12.Cerekvice 26 7 1 18 47:103 22

13.Urbanice/Libč. 26 3 2 21 45:132 11

14.Ohnišťany 26 0 0 26 26:224 0
 

Starší přípravka

 01.KOLO SO 07.09. 11:00 MALŠOVA LHOTA- FCSK  8:13
 02.KOLO NE 15.09. 15:00 FCSK- NEPOLISY  14:2
 03.KOLO UT 17.09. 16:30  MILETÍN- FCSK  6:7
 04.KOLO NE 29.09. 14:30  FCSK- KUNČICE  6:5
 05.KOLO NE 06.10. 14:00  KOSIČKY- FCSK  1:14
 06.KOLO NE 13.10. 14:00 FCSK- MALŠOVICE  5:9
 07.KOLO SO 19.10. 13:30  NOVÉ MĚSTO- FCSK  6:5
 08.KOLO NE 27.10. 13:30  FCSK- KRATONOHY  10:6
 09.KOLO SO 02.11. 10:30  LIBČANY- FCSK 1:18
 10.KOLO NE 13.04. 10:00  FCSK- VYSOKÁ  20:2
 11.KOLO SO 19.04. 10:00 PŘEDMĚŘICE- FCSK 0:3
 12.KOLO SO 26.04. 09:00 LOKOMOTIVA HK- FCSK 1:8
 13.KOLO NE 04.05. 10:00 FCSK- FC HK ŽÁKYNĚ 14:4
 14.KOLO NE 18.05. 10:00 FCSK- MILETÍN 12:8
 15.KOLO ČT 22.05. 17:00 MALŠOVICE- FCSK 5:10
 16.KOLO NE 01.06. 10:00 FCSK- NOVÉ MĚSTO 9:7
 17.KOLO NE 08.06. 15:00 KUNČICE- FCSK 2:7

KONEČNÁ TABULKA (po anulaci Předměřic) + nadstavby:

1.Nové Město 16 15 0 1 239: 59 45

2.Kobylice/Myšt. 16 14 0 2 172: 73 42

3.Kunčice 16 12 0 4 157: 62 36

4.Miletín 16 10 0 6 170: 97 30

5.Malšovice 16 8 1 7 127: 76 25

6.Nepolisy 15 8 0 7 99:100 24

7.Malšova Lhota 15 7 1 7 103:105 22

8.Lok.Hradec 15 6 0 9 102: 97 18

9.Kratonohy 15 4 1 10 84:174 13

10.FC HK žákyně 15 6 0 9 92:116 18

11.Kosičky 15 4 0 11 82:140 12

12.Libčany/Urban. 15 3 0 12 63:205 9

13.Vysoká n.L. 15 1 1 13 36:222 4

14.Předměřice 0 0 0 0 0: 0 0
 

01. HAVLÍN VOJTĚCH  56
02. NOVOTNÝ MATĚJ 38
03. SUCHOCHLEB JAKUB 26
04. BOLGER OLIVER 20
05. VALENTA MAREK 7
06. DAŘBUJÁN ONDŘEJ 6
07. SÁS DAVID 4
08. KORBEL JAN 3
09. DIVIŠ PETR 2
10. VLASTNÍ 2
11. LEHKÝ MATĚJ 1
12. PFFEFFER LUKÁŠ 1

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

Ze světa sportu

Atlético odložilo barcelonskou korunovaci.…

Barcelona si na oslavu mistrovského titulu musí ještě počkat. Atlético Madrid totiž zvládlo utkání 34. kola proti…

Gómez nasměroval Bergamo do finále Italského…

Ve finále Italského poháru se střetne Atalanta Bergamo s Laziem Řím. Tým z věčného města vyřadil AC Milán po…

Hradec Králové prodloužil v Třinci sérii remíz…

Popáté za sebou zapsali fotbalisté Hradce Králové ve druhé lize nerozhodný výsledek na stadionu soupeře a mohou…

V Opavě a v Plzni bez vlastních fanoušků.…

Jestli se fanoušci Sparty chystali na závěrečné kolo základní části do Opavy či během nadstavby do Plzně, tak musí…

bydzov asa moderni komunikace elektroservis kobylice bet Těžební písková Jiří Dvořák Králíky Kubišta sportfotbal sans nadobal

Počet návštěv: 21709
Posledních 30 dnů: 984 | Posledních 7 dnů: 197 | Poslední den: 23

© 2019 FC Spartak Kobylice | Všechna práva vyhrazena | jv.com@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne