FC Spartak Kobylice
FCSK A

5. kolo, So 19.9.2020 16:00

KOCBEŘE3
FCSK A2

ŽACLÉŘ

4. kolo, Ne 13.9.2020 17:00

FCSK A3
ŽACLÉŘ1

SKŘIVANY

3. kolo, So 5.9.2020 17:00

FCSK A2
SKŘIVANY5

FCSK A

2. kolo, Ne 30.8.2020 17:00

ŽELEZNICE3
FCSK A1

MILETÍN

1. kolo, So 22.8.2020 17:00

FCSK A0
MILETÍN1PP

FCSK A

13. kolo, So 15.8.2020 17:00

DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B4
FCSK A1

FCSK A

13. kolo, Ne 3.11.2019 14:00

DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B3
FCSK A4

JIČÍN B

12. kolo, Pá 25.10.2019 18:00

FCSK A0
JIČÍN B1

FCSK A

11. kolo, So 19.10.2019 15:30

MILETÍN5
FCSK A0

DOLNÍ KALNÁ

10. kolo, Ne 13.10.2019 15:30

FCSK A2
DOLNÍ KALNÁ4

FCSK A

7. kolo, So 03.10 15:00

ÚPICE
FCSK A

DOLNÍ KALNÁ

8. kolo, Ne 11.10 15:00

FCSK A
DOLNÍ KALNÁ

FCSK A

9. kolo, So 17.10 14:30

VRCHLABÍ B
FCSK A

NOVÁ PAKA

10. kolo, Ne 25.10 14:30

FCSK A
NOVÁ PAKA

STARÉ BUKY

6. kolo, St 28.10 15:30

FCSK A
STARÉ BUKY

FCSK A

11. kolo, Ne 01.11 14:00

KOPIDLNO
FCSK A

JIČÍN B

12. kolo, So 07.11 14:00

FCSK A
JIČÍN B

2014- 2015

MUŽI A

01.KOLO SO 09.08. 17:00 NEPOLISY- FCSK A 2:2 p.k. 2:4
02.KOLO SO 16.08. 17:00 FCSK A- KOPIDLNO 4:2
03.KOLO SO 23.08. 17:00 LIBÁŇ- FCSK A 1:0
04.KOLO SO 30.08. 14:30 JIČÍN B- FCSK A 0:2
05.KOLO SO 06.09. 17:00 FCSK A- MILETÍN 1:1 p.k. 3:0
06.KOLO NE 14.09. 17:00 MILÍČEVES- FCSK A 2:1
07.KOLO SO 20.09. 16:30 FCSK A- ROBOUSY 1:0
08.KOLO SO 27.09. 16:30 FCSK A- NEPOLISY 1:1 p.k. 3:1
09.KOLO NE 05.10. 16:00 KOPIDLNO- FCSK A 5:3
10.KOLO SO 11.10. 16:00 FCSK A- LIBÁŇ 8:1
11.KOLO SO 18.10. 15:30 FCSK A- JIČÍN B 4:0
12.KOLO SO 25.10. 14:30 MILETÍN- FCSK A 2:0
13.KOLO SO 01.11. 14:00 FCSK A- MILÍČEVES 3:0
14.KOLO SO 08.11. 14:00 ROBOUSY- FCSK A 2:4

02.KOLO SO 21.03. 15:00 MILETÍN- FCSK A 5:1
03.KOLO SO 28.03. 15:00 FCSK A- POLICE 3:0
04.KOLO SO 04.04. 16:00 NEPOLISY- FCSK A 0:1
05.KOLO SO 11.04. 16:30 DOLNÍ KALNÁ- FCSK A 1:2
06.KOLO SO 18.04. 17:00 FCSK A- KOPIDLNO 3:0
07.KOLO SO 25.04. 17:00 FCSK A- HRONOV 5:1
08.KOLO SO 02.05. 17:00 ŽACLÉŘ- FCSK A 1:1 p.k. 2:3
09.KOLO SO 09.05. 17:00 FCSK A- MILETÍN 0:2
10.KOLO NE 17.05. 17:00 POLICE- FCSK A 2:3
11.KOLO SO 23.05. 17:00 FCSK A- NEPOLISY 1:2
12.KOLO SO 30.05. 17:00 FCSK A- DOLNÍ KALNÁ 0:1
01.KOLO ST 03.06. 17:00 FCSK A- ŽACLÉŘ 1:0
13.KOLO NE 07.06. 17:00 KOPIDLNO- FCSK A 3:1
14.KOLO SO 13.06. 17:00 HRONOV- FCSK A 2:2 p.k. 4:2

Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1   Sokol Nepolisy 14 10 1 0 3 52:19 33
2   SK Miletín 14 8 2 2 2 44:18 30
3   FC Spartak Kobylice 14 7 4 3 0 34:19 27
4   FK Kopidlno 14 7 5 1 1 40:29 24
5   Sokol Libáň 14 6 8 0 0 21:40 18
6   FC VTJ Milíčeves 14 5 9 0 0 17:31 15
7   SK Jičín B 14 5 9 0 0 20:37 15
8   SK HOŠEK Robousy 14 1 11 1 1 17:52 6

Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1   Sokol Nepolisy 14 11 1 2 0 52:11 40
2   SK Miletín 14 10 3 1 0 51:24 34
3   FC Spartak Kobylice 14 7 5 1 1 24:20 25
4   Spartak Police n. M. 14 6 7 1 0 31:39 23
5   Baník Žacléř 14 3 6 1 4 20:18 17
6   FK Kopidlno 14 3 7 2 2 31:39 15
7   FK Dolní Kalná 14 4 8 0 2 20:43 14
8   AFK Hronov 14 3 10 1 0 15:50 12

01. NOVÝ DOMINIK 12
02. BRZEK ROMAN 10
03. HAVLÍČEK TOMÁŠ 6
04. NĚMEC TOMÁŠ 5
05. HRUBÝ TOMÁŠ 4
06. ŘÍHA LUKÁŠ 3
07. DVOŘÁK PAVEL 3
08. PŠENIČKA JIŘÍ 2
09. KHOL MARTIN 2
10. MAREK FILIP 2
11. KUBIŠTA PETR 2
12. NOVOTNÝ MATĚJ 1
13. HRUBEŠ RADEK 1
14. TRUTNOVSKÝ VÍT 1
15. VÁVRA JAROSLAV 1
16. HOLÝ JIŘÍ 1
17. VLASTNÍ 1

MUŽI B

 01.KOLO NE 07.09. 17:00  FCSK B- SYROVÁTKA 2:4
 02.KOLO NE 14.09. 17:00 NEPOLISY B- FCSK B  2:1
 03.KOLO NE 21.09. 16:30  FCSK B- LIBČANY B 0:4
 04.KOLO NE 28.09. 16:30  FCSK B- MYŠTĚVES B 4:0
 05.KOLO NE 05.10. 16:00  LHOTA P.L.- FCSK B  1:0
 06.KOLO NE 12.10. 16:00  FCSK B- PŘEVÝŠOV B 1:3
 07.KOLO NE 19.10. 15:30  LOVČICE B- FCSK B  0:2
 08.KOLO NE 26.10. 14:30  FCSK B- STARÝ BYDŽOV 1:7
 09.KOLO SO 01.11. 10:30  HLUŠICE B- FCSK B  2:1
 10.KOLO SO 18.04. 17:00  SYROVÁTKA- FCSK B 9:1
 11.KOLO NE 26.04. 17:00  FCSK B- NEPOLISY B 1:1
 12.KOLO NE 03.05. 17:00  LIBČANY B- FCSK B 0:1
 13.KOLO NE 10.05. 17:00 MYŠTĚVES B- FCSK B  7:1
 14.KOLO SO 16.05. 17:00  FCSK B- LHOTA P. L. 2:1
 15.KOLO NE 24.05. 14:30 PŘEVÝŠOV B- FCSK B 4:4
 16.KOLO NE 31.05. 17:00 FCSK B- LOVČICE B 11:0
 17.KOLO SO 06.06. 17:00 STARÝ BYDŽOV- FCSK B 3:3
 18.KOLO NE 14.06. 17:00 FCSK B- HLUŠICE B 3:3

TABULKA:

1.Syrovátka 18 14 4 0 93:21 46

2.Starý Bydžov 18 12 2 4 75:32 38

3.Hlušice B 18 8 8 2 46:26 32

4.Převýšov B 18 9 2 7 53:54 29

5.Myštěves B 18 9 2 7 58:60 29

6.Libčany B 18 7 1 10 50:48 22

7.Kobylice B 18 5 4 9 39:51 19

8.Nepolisy B 18 5 3 10 41:65 18

9.Lovčice B 18 4 1 13 31:89 13

10.Lhota p.L. 18 3 1 14 24:64 10
 

01. KUBIŠTA PETR 5
02. HERZOG JAN 4
03. HRUBEŠ RADEK 4
04. TOBIŠEK LIBOR 4
05. ŠAFAŘÍK DANIEL 3
06. HAVLÍČEK TOMÁŠ 3
07. WOLF ROMAN 2
08. RAJMAN JIŘÍ 2
09. NĚMEC TOMÁŠ 2
10. ŠAFAŘÍK FILIP 1
11. KUCHAŘ DAVID 1
12. TRUTNOVSKÝ VÍT 1
13. MIŠKE LIBOR 1
14. PŠENIČKA JIŘÍ 1

STARŠÍ ŽÁCI
 
 

 01.KOLO SO 06.09.  PŘEDMĚŘICE-SKŘIVANY/ FCSK  4:4 p.k. 5:4
 02.KOLO SO 13.09. SKŘIVANY/ FCSK- NOVÝ HK 1:1 p.k. 4:3
 03.KOLO SO 20.09.  STĚŽERY- SKŘIVANY/ FCSK  2:1
 04.KOLO SO 27.09. SKŘIVANY/ FCSK- SMIŘICE B 3:2
 05.KOLO SO 04.10. KRATONOHY- SKŘIVANY/ FCSK  3:1
 06.KOLO SO 11.10. SKŘIVANY/ FCSK- LIBČANY 3:3 p.k. 3:2
 07.KOLO SO 18.10. KUNČICE- SKŘIVANY/ FCSK 1:5
 08.KOLO SO 25.10. TŘEBEŠ B- SKŘIVANY/ FCSK 3:0
 09.KOLO SO 01.11. SKŘIVANY/ FCSK- OHNIŠŤANY 9:1
 10.KOLO SO 18.04. SKŘIVANY/ FCSK- PŘEDMĚŘICE 2:2 p.k. 3:2
 11.KOLO SO 25.04. NOVÝ HK- SKŘIVANY/ FCSK 4:1
 12.KOLO SO 02.05. SKŘIVANY/ FCSK- STĚŽERY 2:2 p.k. 3:2
 13.KOLO SO 09.05. SMIŘICE- SKŘIVANY/ FCSK 6:1
 14.KOLO SO 16.05. SKŘIVANY/ FCSK- KRATONOHY 1:1 p.k. 2:4
 15.KOLO SO 23.05. LIBČANY- SKŘIVANY/ FCSK 2:7
 16.KOLO SO 30.05. SKŘIVANY/ FCSK- KUNČICE 2:0
 17.KOLO SO 06.06. SKŘIVANY/ FCSK- TŘEBEŠ  0:4
 18.KOLO SO 13.06. OHNIŠŤANY- SKŘIVANY/ FCSK 0:4


 

  TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Třebeš B 18 16 1 1 88: 15 49   ( 22)
 
2. Předměřice 18 11 5 2 80: 27 41 3 ( 11)
 
3. Stěžery 18 10 3 5 78: 33 35 2 ( 6)
 
4. Smiřice 18 10 2 6 64: 35 33 1 ( 5)
 
5. Nový HK 18 10 2 6 79: 22 32   ( 5)
 
6. Skřivany/Kobylice 18 6 6 6 46: 40 28 4 ( -3)
 
7. Kratonohy 18 6 2 10 50: 68 21 1 ( -7)
 
8. Kunčice 18 6 0 12 32: 61 18   ( -9)
 
9. Libčany/Urbanice 18 2 1 15 28:147 7   (-20)
 
10. Ohnišťany/Myštěves 18 2 0 16 18:115 6   (-21)

01. ČERMÁK 11
02. STANĚK 10
03. WAGNER 5
04. POZLER 4
05. DEMETER 4
06. ŽĎÁRSKÝ 4
07. ILIČ 2
08. MITÁL 2
09. ZAVORAL 1
10. STĚHULKA 1
11. NOVÁK 1
12. TOMAS 1

Tabulka

1. ŽELEZNICE 7 21:6 19
2. NOVÁ PAKA 7 23:13 15
3. VRCHLABÍ B 6 8:8 14
4. ÚPICE 7 15:9 12
5. JIČÍN B 7 13:10 12
6. SKŘIVANY 7 20:18 12
7. KOPIDLNO 6 14:13 11
8. MILETÍN 7 7:10 11
9. DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B 7 19:15 9
10. KOCBEŘE 6 9:14 7
11. STARÉ BUKY 6 8:15 6
12. FCSK A 6 9:16 4
13. DOLNÍ KALNÁ 7 8:17 3
14. ŽACLÉŘ 6 9:19 3

Kompletní tabulka

Střelci týmu

3 góly

Radek Hrubeš

2 góly

Tomáš Havlíček

2 góly

Dominik Nový

1 gól

Ondřej Haupt

1 gól

Tomáš Hrubý

Hráč měsíce

1.

Jan Pozler 81 hlasů

2.

Jan Ragula 74 hlasů

3.

Dominik Ouzký 60 hlasů

4.

Tomáš Havlíček 44 hlasů

5.

Jaroslav Vávra 42 hlasů

Najdete nás na Facebooku

bydzov asa moderni komunikace elektroservis kobylice bet Těžební písková Jiří Dvořák Králíky Kubišta sportfotbal sans nadobal

TOPlist Počet návštěv: 31904
Posledních 30 dnů: 591 | Posledních 7 dnů: 168 | Poslední den: 17

© 2020 FC Spartak Kobylice | Všechna práva vyhrazena | jv.com@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne