FC Spartak Kobylice
FCSK A

13. kolo, Ne 03.11 14:00

DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B3
FCSK A4

JIČÍN B

12. kolo, Pá 25.10 18:00

FCSK A0
JIČÍN B1

FCSK A

11. kolo, So 19.10 15:30

MILETÍN5
FCSK A0

DOLNÍ KALNÁ

10. kolo, Ne 13.10 15:30

FCSK A2
DOLNÍ KALNÁ4

FCSK A

9. kolo, Ne 06.10 16:00

VRCHLABÍ B1
FCSK A2PP

ÚPICE

8. kolo, So 28.09 16:30

FCSK A3
ÚPICE2

FCSK A

7. kolo, Ne 22.09 16:30

KOPIDLNO4
FCSK A0

NOVÁ PAKA

6. kolo, So 14.09 17:00

FCSK A2
NOVÁ PAKA1PP

FCSK A

5. kolo, So 07.09 17:00

STARÉ BUKY4
FCSK A2

ŽACLÉŘ

4. kolo, So 31.08 17:00

FCSK A3
ŽACLÉŘ2

FCSK A

17. kolo, So 11.04 16:30

ŽACLÉŘ
FCSK A

STARÉ BUKY

18. kolo, So 18.04 17:00

FCSK A
STARÉ BUKY

FCSK A

19. kolo, So 25.04 17:00

NOVÁ PAKA
FCSK A

KOPIDLNO

20. kolo, So 02.05 17:00

FCSK A
KOPIDLNO

FCSK A

21. kolo, So 09.05 17:00

ÚPICE
FCSK A

VRCHLABÍ B

22. kolo, Ne 17.05 17:00

FCSK A
VRCHLABÍ B

FCSK A

23. kolo, So 23.05 17:00

DOLNÍ KALNÁ
FCSK A

MILETÍN

24. kolo, Ne 31.05 17:00

FCSK A
MILETÍN

FCSK A

25. kolo, So 06.06 17:00

JIČÍN B
FCSK A

DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B

26. kolo, Ne 14.06 17:00

FCSK A
DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B

2015- 2016

MUŽI A

01.KOLO SO 08.08. 17:00 FCSK A- HLUŠICE 2:2 (5:3)
02.KOLO SO 15.08. 17:00 LIBÁŇ- FCSK A 3:1
03.KOLO SO 22.08. 17.00 FCSK A- KOPIDLNO 2:0
04.KOLO SO 29.08. 17:00 LOKOMOTIVA- FCSK A 2:1
05.KOLO SO 05.09. 17:00 FCSK A- PŘEDMĚŘICE 4:1
06.KOLO SO 12.09. 17:00 FCSK A- MALŠOVICE 2:0
07.KOLO NE 20.09. 16:30 CHLUMEC B- FCSK A 3:1
08.KOLO SO 26.09. 16.30 HLUŠICE- FCSK A 3:1
09.KOLO SO 03.10. 16:00 FCSK A- LIBÁŇ 1:1 (5:3)
10.KOLO NE 11.10. 16.00 KOPIDLNO- FCSK A 1:3
11.KOLO SO 17.10. 15:30 FCSK A- LOKOMOTIVA 1:0
12.KOLO SO 24.10. 14.30 PŘEDMĚŘICE- FCSK A 3:1
13.KOLO SO 31.10. 14.00 MALŠOVICE- FCSK A 2:0
14.KOLO SO 07.11. 14:00 FCSK A- CHLUMEC B 3:4

 

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body Penalty + Penalty -
1 Sokol Malšovice 14 8 0 6 30:20 25 1 2
2 Slavoj Předměřice  14 8 0 6 25:24 24 1 1
3 Čechie Hlušice 14 7 0 7 31:24 23 1 3
4 LOKO HK 14 7 0 7 22:19 22 1 2
5 Spartak Kobylice 14 7 0 7 23:25 19 2 0
6 FK Kopidlno 14 7 0 7 29:32 19 2 0
7 FK Chlumec n. C. B 14 7 0 7 22:34 19 2 0
8 Sokol Libáň 14 5 0 9 20:24 17 1 3

 

01.KOLO SO 19.03. 15:00 FCSK A- KUNČICE N.L. 7:1
02.KOLO SO 26.03. 15:00 LIBÁŇ- FCSK A 0:0 (3:2)
03.KOLO SO 02.04. 16:00 FCSK A- ŽACLÉŘ 6:2
04.KOLO NE 10.04. 16:30 KOPIDLNO- FCSK A 2:1
05.KOLO SO 16.04. 17:00 FCSK A- VALDICE 1:1 (2:4)
06.KOLO SO 23.04. 17:00 FCSK A- DOLNÍ KALNÁ 3:0
07.KOLO NE 01.05. 17:00 CHLUMEC B- FCSK A 3:1
08.KOLO SO 07.05. 17:00 KUNČICE N.L.- FCSK A 4:2
09.KOLO SO 14.05. 17:00 FCSK A- LIBÁŇ 3:3  (4:3)
10.KOLO SO 21.05. 17:00 ŽACLÉŘ- FCSK A 2:6
11.KOLO SO 28.05. 17:00 FCSK A- KOPIDLNO 5:1
12.KOLO SO 04.06. 17:00 VALDICE- FCSK A 2:1
13.KOLO SO 11.06. 17:00 DOLNÍ KALNÁ- FCSK A 4:1
14.KOLO SO 18.06. 17:00 FCSK A- CHLUMEC B 5:0

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. FK Dolní Kalná 14 11 0 3 52:18 44 0 0
2. TJ SKP Valdice 14 10 0 4 31:25 39 2 1
3. FK Chlumec n. C. B 14 8 0 6 47:29 36 1 3
4. FC Spartak Kobylice 14 7 0 7 42:25 32 1 2
5. FK Kopidlno 14 8 0 6 24:26 32 4 2
6. TJ Baník Žacléř 14 4 0 10 26:42 23 2 3
7. TJ Sokol Libáň 14 5 0 9 27:33 22 4 2
8. TJ Sokol Kunčice n. L. 14 3 0 11 20:71 16 1 2

 

01. DÍTĚ JIŘÍ 18
02. NOVÝ DOMINIK 9
03. HAVLÍČEK TOMÁŠ 9
04. BRZEK ROMAN 7
05. DVOŘÁK PAVEL 6
06. VÁVRA JAROSLAV 3
07. KLZO MARTIN 3
08. ŘÍHA LUKÁŠ 2
09. KHOL MARTIN 2
10. HERZOG JAN 1
11. PŠENIČKA JIŘÍ 1
12. PEČENKA JIŘÍ 1
13. SEDLÁČEK DAVID 1
14. KUBIŠTA PETR 1

 

MUŽI B

01.KOLO NE 09.08. 17:00 FCSK B- MYŠTĚVES B 5:11
02.KOLO NE 16.08. 17:00 KLAMOŠ- FCSK B 1:2
03.KOLO NE 23.08. 17:00 FCSK B- LUŽEC 3:2
04.KOLO NE 30.08. 17:00 FCSK B- ČERVENĚVES B 5:2
05.KOLO NE 06.09. 14:30 PŘEVÝŠOV B- FCSK B 1:9
06.KOLO NE 13.09. 17:00  FCSK B- HLUŠICE B 3:0 K.
07.KOLO NE 20.09. 16:30 NEPOLISY B- FCSK B 9:2
08.KOLO NE 27.09. 16:30 MYŠTĚVES B- FCSK B 6:4
09.KOLO NE 04.10. 16:00 FCSK B- KLAMOŠ 5:2
10.KOLO SO 10.10. 16:00 LUŽEC- FCSK B 2:1
11.KOLO NE 18.10. 15:30 ČERVENĚVES B- FCSK B 1:0
12.KOLO NE 25.10. 14:30 FCSK B- PŘEVÝŠOV B 4:1
15.KOLO ST 28.10. 14:00 FCSK B- MYŠTĚVES B 5:3
13.KOLO NE 01.11. 14:00 HLUŠICE B- FCSK B 5:0
14.KOLO SO 07.11. 10:45 FCSK B- NEPOLISY B 1:6
16.KOLO NE 27.03. 15:30 KLAMOŠ- FCSK B 5:0
17.KOLO NE 03.04. 15:30 FCSK B- LUŽEC 3:1
18.KOLO SO 09.04. 16:00 FCSK B- ČERVENĚVES B 7:1
19.KOLO NE 17.04. 14:00 PŘEVÝŠOV B- FCSK B 4:8
20.KOLO NE 24.04. 17:00 FCSK B- HLUŠICE B 4:1
21.KOLO NE 25.05 17:00 NEPOLISY B- FCSK B 3:3
22.KOLO4 NE 08.05. 17:00 MYŠTĚVES B- FCSK B 4:1
23.KOLO NE 15.05. 17:00 FCSK B- KLAMOŠ 9:0
28.KOLO ST 18.05. 18:00 FCSK B- NEPOLISY B 1:9
24.KOLO SO 21.05. 17:00 LUŽEC- FCSK B 3:0
25.KOLO NE 29.05. 17:00 ČERVENĚVES B- FCSK B 2:4
26.KOLO NE 05.06. 17:00 FCSK B- PŘEVÝŠOV B 3:2
27.KOLO NE 12.06. 17:00 HLUŠICE B- FCSK B 2:3

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Nepolisy B 28 19 4 5 130:68 61 0 0
2. Hlušice B 28 16 5 7 99:58 53 0 0
3. Kobylice B 28 16 1 11 95:87 49 0 0
4. Myštěves B 28 13 7 8 88:66 46 0 0
5. Lužec 28 8 10 10 47:53 34 0 0
6. Klamoš 28 8 4 16 59:98 28 0 0
7. Převýšov B 28 7 3 18 56:97 24 0 0
8. Červeněves B 28 6 4 18 45:92 22 0 0

01. HAVLÍČEK TOMÁŠ 13
02. DÍTĚ JIŘÍ 12
03. TOBIŠEK LIBOR 12
04. NOVÝ DOMINIK 6
05. DUŠEK TOMÁŠ 6
06. HERZOG JAN 5
07. KLIMT PAVEL 4
08. PŠENIČKA JIŘÍ 4
09. RAJMAN JIŘÍ 4
10. KLZO MARTIN 3
11. KLIMT PETR 3
12. ŠAFAŘÍK DANIEL 2
13. PACÁK JAN 2
14. MIŠKE LIBOR 2
15. DVOŘÁK PAVEL 2
16. SEDLÁČEK DAVID 2
17. VÁVRA JAROSLAV 2
18. KARABINOŠ ONDŘEJ 1
19. HAŇÁČEK ALEŠ 1
20. KUBIŠTA PETR 1
21. HRUBEŠ RADEK 1
22. ILIČ BORO 1
23. PEČENKA JIŘÍ 1
24. ŠTEFAN ONDŘEJ 1
25. TRUTNOVSKÝ VÍT 1

 

STARŠÍ ŽÁCI

01.KOLO SO 05.09. 14:30 FCSK Ž- KUNČICE 2:3
02.KOLO SO 12.09. 14:30 FCSK Ž- NEPOLISY 9:1
03.KOLO SO 19.09. 14:15 RASOŠKY- FCSK Ž 9:0
04.KOLO SO 26.09. 13:00 FCSK Ž- LOVČICE 2:3
05.KOLO SO 03.10. 13:30 CEREKVICE- FCSK Ž 2:1
06.KOLO SO 10.10. 13:00 FCSK Ž- VELKÁ JESENICE 2:3
07.KOLO SO 17.10. 13:30 OHNIŠŤANY- FCSK Ž 1:1 p.k. 8:7
08.KOLO SO 24.10. VOLNO  
09.KOLO NE 01.11. 10:00 TŘEBEŠ B- FCSK Ž 3:3 p.k. 2:3
11.KOLO SO 16.04. 14:00 NEPOLISY- FCSK Ž 2:7
12.KOLO NE 24.04. 14:30 FCSK Ž- RASOŠKY 11:0
13.KOLO NE 01.05. 14:00 LOVČICE- FCSK Ž 2:6
14.KOLO NE 08.05. 14:30 FCSK Ž- CEREKVICE 3:2
15.KOLO NE 15.05. 14:30 VELKÁ JESENICE- FCSK Ž 2:5
16.KOLO NE 22.05. 14:30 FCSK Ž- OHNIŠŤANY 2:3
17.KOLO SO 28.05.  VOLNO  
18.KOLO NE 05.06. 14:30 FCSK Ž- TŘEBEŠ 4:2
10.KOLO SO 11.06. 15:00 KUNČICE- FCSK 2:0

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. SK Bystřian Kunčice 16 15 0 1 69:8 44 2 1
2. Ohnišťany/Myštěves 16 11 2 3 50:21 33 3 1
3. Lovčice 16 10 1 5 83:41 31 0 0
4. Třebeš B 16 9 0 7 59:25 29 0 2
5. Kobylice 16 9 0 7 67:31 27 1 1
6. Velká Jesenice 16 7 0 9 65:59 22 0 1
7. Cerekvice/Dohalice 16 5 1 10 39:53 16 0 0
8. Nepolisy 16 3 0 13 43:82 9 0 0
9. Rasošky 16 1 0 15 12:167 3 0 0

01. RAGULA JAN 27
02. MRÁZ DAVID 13
03. VALENTA JAROSLAV 6
04. ILIČ RATKO 5
05. POZLER JAN 4
06. ŘÍBEK DOMINIK 4
07. DAŘBUJAN ONDŘEJ 3
08. TRAN DUC THIEN 2
09. HERZOG FILIP 1
10. VESELÝ VOJTĚCH 1
11. NOVOTNÝ MATĚJ 1

Tabulka

1. SKŘIVANY 13 52:19 36
2. MILETÍN 13 36:19 29
3. NOVÁ PAKA 13 43:20 24
4. ŽELEZNICE 13 30:18 24
5. DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B 13 42:25 21
6. DOLNÍ KALNÁ 13 34:27 21
7. VRCHLABÍ B 13 31:27 21
8. STARÉ BUKY 13 34:41 20
9. KOPIDLNO 13 32:37 16
10. FCSK A 13 25:37 16
11. ÚPICE 13 25:37 16
12. ŽACLÉŘ 13 23:42 13
13. JIČÍN B 13 20:37 8
14. BÍLÁ TŘEMEŠNÁ 13 16:57 8

Kompletní tabulka

Střelci týmu

5 gólů

Tomáš Havlíček

5 gólů

Tomáš Hrubý

3 góly

Tomáš Král

2 góly

Vít Trutnovský

2 góly

Jaroslav Vávra

Hráč měsíce

1.

Jakub Hejcman 15 hlasů

2.

Martin Khol 15 hlasů

3.

Vít Trutnovský 15 hlasů

4.

Jaroslav Vávra 15 hlasů

5.

Tomáš Havlíček 14 hlasů

Najdete nás na Facebooku

bydzov asa moderni komunikace elektroservis kobylice bet Těžební písková Jiří Dvořák Králíky Kubišta sportfotbal sans nadobal

TOPlist Počet návštěv: 29953
Posledních 30 dnů: 342 | Posledních 7 dnů: 69 | Poslední den: 3

© 2020 FC Spartak Kobylice | Všechna práva vyhrazena | jv.com@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne