FC Spartak Kobylice
FCSK A

5. kolo, So 19.9.2020 16:00

KOCBEŘE3
FCSK A2

ŽACLÉŘ

4. kolo, Ne 13.9.2020 17:00

FCSK A3
ŽACLÉŘ1

SKŘIVANY

3. kolo, So 5.9.2020 17:00

FCSK A2
SKŘIVANY5

FCSK A

2. kolo, Ne 30.8.2020 17:00

ŽELEZNICE3
FCSK A1

MILETÍN

1. kolo, So 22.8.2020 17:00

FCSK A0
MILETÍN1PP

FCSK A

13. kolo, So 15.8.2020 17:00

DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B4
FCSK A1

FCSK A

13. kolo, Ne 3.11.2019 14:00

DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B3
FCSK A4

JIČÍN B

12. kolo, Pá 25.10.2019 18:00

FCSK A0
JIČÍN B1

FCSK A

11. kolo, So 19.10.2019 15:30

MILETÍN5
FCSK A0

DOLNÍ KALNÁ

10. kolo, Ne 13.10.2019 15:30

FCSK A2
DOLNÍ KALNÁ4

FCSK A

7. kolo, So 03.10 15:00

ÚPICE
FCSK A

DOLNÍ KALNÁ

8. kolo, Ne 11.10 15:00

FCSK A
DOLNÍ KALNÁ

FCSK A

9. kolo, So 17.10 14:30

VRCHLABÍ B
FCSK A

NOVÁ PAKA

10. kolo, Ne 25.10 14:30

FCSK A
NOVÁ PAKA

STARÉ BUKY

6. kolo, St 28.10 15:30

FCSK A
STARÉ BUKY

FCSK A

11. kolo, Ne 01.11 14:00

KOPIDLNO
FCSK A

JIČÍN B

12. kolo, So 07.11 14:00

FCSK A
JIČÍN B

2016- 2017

MUŽI A

01.KOLO NE 14.08. 17:00 KRATONOHY B- FCSK A 6:1
02.KOLO SO 20.08. 17:00 FCSK A- DVŮR KRÁLOVÉ B 3:1
03.KOLO SO 27.08. 17.00 RMSK B- FCSK A 1:2
04.KOLO SO 03.09. 17:00 FCSK A- DOLNÍ KALNÁ 5:4
05.KOLO SO 10.09. 17:00 MALŠOVICE- FCSK A 3:2
06.KOLO NE 18.09. 17:00 CHLUMEC B- FCSK A 2:7
07.KOLO SO 24.09. 16:30 FCSK A- MILETÍN 3:1
08.KOLO SO 01.10. 16:30 TRUTNOV C- FCSK A 1:0
09.KOLO SO 08.10. 16:00 FCSK A- NOVÁ PAKA 3:0
10.KOLO SO 15.10. 16.00 RUDNÍK- FCSK A 1:5
11.KOLO SO 22.10. 15:30 FCSK A- KOCBEŘE 5:2
12.KOLO SO 29.10. 14.30 JIČÍN B- FCSK A 1:3
13.KOLO SO 05.11. 14.00 FCSK A- VALDICE 5:1
15.KOLO SO 18.03. 10:30 DVŮR KRÁLOVÉ B- FCSK A 0:2
16.KOLO SO 25.03. 15:00 FCSK A- RMSK B 1:2
17.KOLO SO 01.04. 16:00 DOLNÍ KALNÁ- FCSK A 2:1
18.KOLO SO 08.04. 16:30 FCSK A- MALŠOVICE 2:3
19.KOLO SO 15.04. 17:00 FCSK A- CHLUMEC B 3:1
20.KOLO SO 22.04. 17:00 MILETÍN- FCSK A 1:5
21.KOLO SO 29.04. 17:00 FCSK A- TRUTNOV C 8:0
22.KOLO SO 06.05. 17:00 NOVÁ PAKA- FCSK A 2:1
23.KOLO SO 13.05. 17:00 FCSK A- RUDNÍK 3:0
24.KOLO SO 20.05. 14:30 KOCBEŘE- FCSK A 2:3
25.KOLO SO 27.05. 17:00 FCSK A- JIČÍN B 3:2
26.KOLO SO 03.06. 17:00 VALDICE- FCSK A 1:5
14.KOLO SO 10.06. 17:00 FCSK A- KRATONOHY B 6:4

 

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. FK Kratonohy B 26 21 0 5 137:43 61 3 1
2. FC Spartak Kobylice 26 19 0 7 87:44 57 0 0
3. SK Miletín 26 17 0 9 86:49 52 1 2
4. TJ Dvůr Králové n. L. B 26 15 0 11 77:46 47 1 3
5. TJ Jiskra Kocbeře 26 13 0 13 40:45 42 1 4
6. TJ Sokol Malšovice 26 14 0 12 66:68 41 3 2
7. FK Dolní Kalná 26 13 0 13 68:54 39 2 2
8. SK Jičín B 26 13 0 13 44:42 38 1 0
9. 1. FK Nová Paka 26 12 0 14 52:69 36 2 2
10. TJ Rudník 26 13 0 13 52:78 35 4 0
11. MFK Trutnov C 26 11 0 15 55:74 33 0 0
12. RMSK Nový Bydžov B 26 8 0 18 52:97 27 0 3
13. FK Chlumec n. C. B 26 7 0 19 46:93 21 1 1
14. TJ SKP Valdice 26 6 0 20 49:109 17 1 0

 

01. DÍTĚ JIŘÍ 46
02. HAVLÍČEK TOMÁŠ 13
03. BRZEK ROMAN 8
04. TRUTNOVSKÝ VÍT 4
05. DVOŘÁK PAVEL 2
06. TOBIŠEK LIBOR 2
07. VLASTNÍ  2
08. ŠOUFEK JAKUB 2
09. KLIMT PETR 2
10. VÁVRA JAROSLAV 2
11. ŘÍHA LUKÁŠ 1
12. KUBIŠTA PETR 1
13. RAŠÍN DANIEL 1

 

MUŽI B

01.KOLO NE 14.08. 17:00 MYŠTĚVES B- FCSK B 5:1
02.KOLO NE 21.08. 17:00 FCSK B- LUŽEC 2:2
03.KOLO NE 28.08. 14:30 PŘEVÝŠOV B- FCSK B 7:0
04.KOLO NE 04.09. 17:00 FCSK B- KLAMOŠ 0:1
05.KOLO NE 11.09. 17:00 ČERVENĚVES B- FCSK B 3:4
06.KOLO NE 18.09. 17:00  VOLNO- FCSK B  
07.KOLO NE 25.09. 16:30 FCSK B- LHOTA P.L. B 5:2
08.KOLO NE 02.10. 16:30 FCSK B- MYŠTĚVES B 4:8
09.KOLO SO 08.10. 16:00 LUŽEC- FCSK B 2:0
10.KOLO NE 16.10. 16:00 FCSK B- PŘEVÝŠOV B 0:2
11.KOLO SO 22.10. 15:30 KLAMOŠ- FCSK B 2:0
12.KOLO NE 30.10. 14:30 FCSK B- ČERVENĚVES B 5:0
13.KOLO NE 06.11. 14:00 FCSK B- VOLNO  
14.KOLO NE 13.11. 14:00 LHOTA P.L. B- FCSK B 3:2
16.KOLO NE 26.03. 15:00 FCSK B- LUŽEC B 1:6
17.KOLO NE 02.04. 14:30 PŘEVÝŠOV B- FCSK B 5:2
18.KOLO NE 09.04. 16:30 FCSK B- KLAMOŠ 5:4
19.KOLO NE 16.04. 17:00 ČERVENĚVES B- FCSK B 5:4
20.KOLO NE 23.04. 17:00 FCSK B- VOLNO  
21.KOLO NE 30.04. 14:00 FCSK B- LHOTA P.L. B 7:3
22.KOLO SO 06.05. 14:00 FCSK B- MYŠTĚVES B 1:3
28.KOLO PO 08.05. 17:00 LHOTA P.L. B- FCSK B 3:4
23.KOLO SO 13.05. 17:00 LUŽEC- FCSK B 9:0
24.KOLO NE 21.05. 17:00 FCSK B- PŘEVÝŠOV B 3:2
25.KOLO NE 28.05. 17:00 KLAMOŠ- FCSK B 2:3
26.KOLO NE 04.06. 17:00 FCSK B- ČERVENĚVES B 3:0
27.KOLO NE 11.06. 17:00 VOLNO- FCSK B  
15.KOLO SO 17.06. 17:00 MYŠTĚVES B- FCSK B 3:5

 

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Lužec 24 16 5 3 72:29 53 0 0
2. Převýšov B 24 14 2 8 68:59 44 0 0
3. Myštěves B  24 11 6 7 70:47 39 0 0
4. Kobylice B 24 10 1 13 61:82 31 0 0
5. Červeněves B 24 7 6 11 54:62 27 0 0
6. Klamoš 24 6 6 12 45:48 24 0 0
7. Lhota p.L. B 24 5 4 15 42:85 19 0 0

 

01. HAVLÍČEK TOMÁŠ 9
02. DVOŘÁK PAVEL 7
03. SEDLÁČEK DAVID 5
04. RAŠÍN DANIEL 5
05. DUŠEK TOMÁŠ 5
06. DÍTĚ JIŘÍ 5
07. BRZEK ROMAN 4
08. KNYTL JIŘÍ 4
09. RAGULA JAN 3
10. KLIMT PETR 3
11. KUBIŠTA PETR 2
12. ŠOUFEK JAKUB 1
13. VÁVRA JAROSLAV 1
14. TRUTNOVSKÝ VÍT 1
15. TOBIŠEK LIBOR 1
16. PŠENIČKA JIŘÍ 1
17. DAŘBUJAN JAKUB 1
18. WOLF ROMAN 1
19. VLASTNÍ 1

 

DOROST

01.KOLO SO 27.08. 14:00 FCSK D- KUNČICE/ ROUDNICE 0:3
02.KOLO NE 04.09. 14:00 LOVČICE- FCSK D 7:4
03.KOLO NE 11.09. 14:00 FCSK D- STĚŽERY 0:7
04.KOLO NE 18.09. 14:00 FCSK D- TŘEBEŠ B 1:6
05.KOLO SO 24.09. 14:00 DOHALICE/ CEREKVICE- FCSK D 5:1
06.KOLO NE 02.10. 13:30 KUNČICE/ ROUDNICE- FCSK D 10:0
07.KOLO NE 09.10. 13:00 FCSK D- LOVČICE 4:2
08.KOLO NE 16.10. 13:00 STĚŽERY- FCSK D 5:0
09.KOLO NE 23.10. 10:00 TŘEBEŠ B- FCSK D 6:2
10.KOLO NE 30.10. 11:30 FCSK D- DOHALICE/ CEREKVICE 1:3
11.KOLO SO 01.04. 16:00 FCSK D- KUNČICE/ ROUDNICE 2:3
12.KOLO SO 08.04. 14:00 LOVČICE- FCSK D 3:1
13.KOLO SO 15.04. 14:00 FCSK D- STĚŽERY 0:8
14.KOLO SO 22.04. 14:00 FCSK D- TŘEBEŠ B 1:2
15.KOLO NE 30.04. 14:00 DOHALICE/ CEREKVICE- FCSK D 3:1
16.KOLO NE 07.05. 13:30 KUNČICE/ ROUDNICE- FCSK D 6:1
17.KOLO NE 14.05. 17:00 FCSK D- LOVČICE 3:2
18.KOLO NE 21.05. 14:00 STĚŽERY- FCSK D 6:2
19.KOLO ST 24.05. 17:00 TŘEBEŠ B- FCSK D 6:1
20.KOLO SO 03.06. 17:00 FCSK D- DOHALICE/ CEREKVICE 3:1

 

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Kunčice/Roudnice 20 16 0 4 63:29 47 2 1
2. Stěžery 20 16 0 4 81:24 47 1 0
3. Třebeš B 20 14 0 6 81:37 40 2 0
4. Dohalice/Cerekvice 20 7 0 13 38:47 24 0 3
5. Lovčice 20 4 0 16 40:101 13 0 1
6. Kobylice/Myštěves 20 3 0 17 29:94 9 0 0

 

01. RAŠÍN DANIEL 6
02. RAGULA JAN 5
03. WAGNER ADAM 5
04. OUZKÝ DOMINIK 4
05. HALUZA FILIP 2
06. ZIMA RADEK 1
07. TAICHMAN MARTIN 1
08. POZLER JAN 1
09. MOKREJŠ JAKUB 1
10. BALCAR PATRIK 1

Tabulka

1. ŽELEZNICE 7 21:6 19
2. NOVÁ PAKA 7 23:13 15
3. VRCHLABÍ B 6 8:8 14
4. ÚPICE 7 15:9 12
5. JIČÍN B 7 13:10 12
6. SKŘIVANY 7 20:18 12
7. KOPIDLNO 6 14:13 11
8. MILETÍN 7 7:10 11
9. DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B 7 19:15 9
10. KOCBEŘE 6 9:14 7
11. STARÉ BUKY 6 8:15 6
12. FCSK A 6 9:16 4
13. DOLNÍ KALNÁ 7 8:17 3
14. ŽACLÉŘ 6 9:19 3

Kompletní tabulka

Střelci týmu

3 góly

Radek Hrubeš

2 góly

Tomáš Havlíček

2 góly

Dominik Nový

1 gól

Ondřej Haupt

1 gól

Tomáš Hrubý

Hráč měsíce

1.

Jan Pozler 81 hlasů

2.

Jan Ragula 74 hlasů

3.

Dominik Ouzký 60 hlasů

4.

Tomáš Havlíček 44 hlasů

5.

Jaroslav Vávra 42 hlasů

Najdete nás na Facebooku

bydzov asa moderni komunikace elektroservis kobylice bet Těžební písková Jiří Dvořák Králíky Kubišta sportfotbal sans nadobal

TOPlist Počet návštěv: 31935
Posledních 30 dnů: 611 | Posledních 7 dnů: 168 | Poslední den: 31

© 2020 FC Spartak Kobylice | Všechna práva vyhrazena | jv.com@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne