FC Spartak Kobylice
FCSK A

5. kolo, So 19.9.2020 16:00

KOCBEŘE3
FCSK A2

ŽACLÉŘ

4. kolo, Ne 13.9.2020 17:00

FCSK A3
ŽACLÉŘ1

SKŘIVANY

3. kolo, So 5.9.2020 17:00

FCSK A2
SKŘIVANY5

FCSK A

2. kolo, Ne 30.8.2020 17:00

ŽELEZNICE3
FCSK A1

MILETÍN

1. kolo, So 22.8.2020 17:00

FCSK A0
MILETÍN1PP

FCSK A

13. kolo, So 15.8.2020 17:00

DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B4
FCSK A1

FCSK A

13. kolo, Ne 3.11.2019 14:00

DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B3
FCSK A4

JIČÍN B

12. kolo, Pá 25.10.2019 18:00

FCSK A0
JIČÍN B1

FCSK A

11. kolo, So 19.10.2019 15:30

MILETÍN5
FCSK A0

DOLNÍ KALNÁ

10. kolo, Ne 13.10.2019 15:30

FCSK A2
DOLNÍ KALNÁ4

FCSK A

7. kolo, So 03.10 15:00

ÚPICE
FCSK A

DOLNÍ KALNÁ

8. kolo, Ne 11.10 15:00

FCSK A
DOLNÍ KALNÁ

FCSK A

9. kolo, So 17.10 14:30

VRCHLABÍ B
FCSK A

NOVÁ PAKA

10. kolo, Ne 25.10 14:30

FCSK A
NOVÁ PAKA

STARÉ BUKY

6. kolo, St 28.10 15:30

FCSK A
STARÉ BUKY

FCSK A

11. kolo, Ne 01.11 14:00

KOPIDLNO
FCSK A

JIČÍN B

12. kolo, So 07.11 14:00

FCSK A
JIČÍN B

Rozpis utkání 2019

ZIMNÍ LIGA KATEGORIE ,,A"

1.KOLO SKUPINA A 9:2 CHLUMEC N.C. NEPOLISY
    5:2 LÁZNĚ BOHDANEČ STĚŽERY
    5:1 MĚSTEC KRÁLOVÉ KOSIČKY
  SKUPINA B 5:3 KUNČICE KOBYLICE
    1:7 PŘELOUČ LIBIŠANY
    7:3 OLYMPIA  U19 SMIŘICE
2.KOLO SKUPINA A 3:2 NEPOLISY KOSIČKY
    3:4 STĚŽERY MĚSTEC KRÁLOVÉ
    3:2 CHLUMEC N.C. LÁZNĚ BOHDANEČ
  SKUPINA B 6:2 KOBYLICE SMIŘICE
    0:3   OLYMPIA U19
    3:2 KUNČICE PŘELOUČ
3.KOLO SKUPINA A 1:1 PK 1:2 LÁZNĚ BOHDANEČ NEPOLISY
    1:5 MĚSTEC KRÁLOVÉ CHLUMEC N.C.
    5:5 PK 7:6 KOSIČKY STĚŽERY
  SKUPINA B 3:1 PŘELOUČ KOBYLICE
    7:4 OLYMPIA  U19 KUNČICE
    3:6 SMIŘICE OLYMPIA 
4.KOLO SKUPINA A 4:2 NEPOLISY STĚŽERY
    4:4 PK 2:3 CHLUMEC N.C. KOSIČKY
    4:0 LÁZNĚ BOHDANEČ MĚSTEC KRÁLOVÉ
  SKUPINA B 0:3 KOBYLICE PŘELOUČ U19
    9:2 KUNČICE SMIŘICE
    0:17 PŘELOUČ OLYMPIA  U19
5.KOLO SKUPINA A 3:5 MĚSTEC KRÁLOVÉ NEPOLISY
    3:2 KOSIČKY LÁZNĚ BOHDANEČ
    0:8 STĚŽERY CHLUMEC N.C.
  SKUPINA B 6:3 OLYMPIA  U19 KOBYLICE
    0:11 SMIŘICE PŘELOUČ
    6:3 LIBIŠANY KUNČICE
O UMÍSTĚNÍ FINÁLE 2:2 PK:4:2 CHLUMEC N.C. OLYMPIA 
  O 3.MÍSTO 1:5 NEPOLISY KUNČICE
  O 5.MÍSTO 1:1 PK: 3:1 KOSIČKY PŘELOUČ
  O 7.MÍSTO 3:4 LÁZNĚ BOHDANEČ KOBYLICE
  O 9.MÍSTO 5:3 MĚSTEC KRÁLOVÉ SMIŘICE
  O 11.MÍSTO   STĚŽERY VOLNÁ

ZIMNÍ LIGA KATEGORIE ,,B"

1.KOLO 1:5 LÁZNĚ BOHDANEČ U19 CHLUMEC N.C. U19
  3:4 KOBYLICE/ KUNČICE U19 STĚŽERY U 19
2.KOLO 3:2 CHLUMEC N.C. U19 KOBYLICE/ KUNČICE U19
  4:3 PARDUBICE ŽENY LÁZNĚ BOHDANEČ U19
3.KOLO 4:2 KOBYLICE/ KUNČICE U19 PARDUBICE ŽENY
  2:2 pk 3:2 STĚŽERY U19 CHLUMEC N.C. U19
4.KOLO 0:12 PARDUBICE ŽENY STĚŽERY U19
  5:3 LÁZNĚ BOHDANEČ U19 KOBYLICE/ KUNČICE U19
5.KOLO 3:2 STĚŽERY U19 LÁZNĚ BOHDANEČ U19
  11:0 CHLUMEC N.C. U19 PARDUBICE ŽENY

 

Tabulka

1. ŽELEZNICE 7 21:6 19
2. NOVÁ PAKA 7 23:13 15
3. VRCHLABÍ B 6 8:8 14
4. ÚPICE 7 15:9 12
5. JIČÍN B 7 13:10 12
6. SKŘIVANY 7 20:18 12
7. KOPIDLNO 6 14:13 11
8. MILETÍN 7 7:10 11
9. DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B 7 19:15 9
10. KOCBEŘE 6 9:14 7
11. STARÉ BUKY 6 8:15 6
12. FCSK A 6 9:16 4
13. DOLNÍ KALNÁ 7 8:17 3
14. ŽACLÉŘ 6 9:19 3

Kompletní tabulka

Střelci týmu

3 góly

Radek Hrubeš

2 góly

Tomáš Havlíček

2 góly

Dominik Nový

1 gól

Ondřej Haupt

1 gól

Tomáš Hrubý

Hráč měsíce

1.

Jan Pozler 81 hlasů

2.

Jan Ragula 74 hlasů

3.

Dominik Ouzký 60 hlasů

4.

Tomáš Havlíček 44 hlasů

5.

Jaroslav Vávra 42 hlasů

Najdete nás na Facebooku

bydzov asa moderni komunikace elektroservis kobylice bet Těžební písková Jiří Dvořák Králíky Kubišta sportfotbal sans nadobal

TOPlist Počet návštěv: 31935
Posledních 30 dnů: 611 | Posledních 7 dnů: 168 | Poslední den: 31

© 2020 FC Spartak Kobylice | Všechna práva vyhrazena | jv.com@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne