FC Spartak Kobylice
FCSK A

13. kolo, Ne 03.11 14:00

DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B3
FCSK A4

JIČÍN B

12. kolo, Pá 25.10 18:00

FCSK A0
JIČÍN B1

FCSK A

11. kolo, So 19.10 15:30

MILETÍN5
FCSK A0

DOLNÍ KALNÁ

10. kolo, Ne 13.10 15:30

FCSK A2
DOLNÍ KALNÁ4

FCSK A

9. kolo, Ne 06.10 16:00

VRCHLABÍ B1
FCSK A2PP

ÚPICE

8. kolo, So 28.09 16:30

FCSK A3
ÚPICE2

FCSK A

7. kolo, Ne 22.09 16:30

KOPIDLNO4
FCSK A0

NOVÁ PAKA

6. kolo, So 14.09 17:00

FCSK A2
NOVÁ PAKA1PP

FCSK A

5. kolo, So 07.09 17:00

STARÉ BUKY4
FCSK A2

ŽACLÉŘ

4. kolo, So 31.08 17:00

FCSK A3
ŽACLÉŘ2

FCSK A

13. kolo, So 15.08 17:00

DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B
FCSK A

MILETÍN

1. kolo, So 22.08 17:00

FCSK A
MILETÍN

FCSK A

2. kolo, Ne 30.08 17:00

ŽELEZNICE
FCSK A

SKŘIVANY

3. kolo, So 05.09 17:00

FCSK A
SKŘIVANY

ŽACLÉŘ

4. kolo, Ne 13.09 17:00

FCSK A
ŽACLÉŘ

FCSK A

5. kolo, So 19.09 16:00

KOCBEŘE
FCSK A

STARÉ BUKY

6. kolo, So 26.09 15:30

FCSK A
STARÉ BUKY

FCSK A

7. kolo, So 03.10 15:00

ÚPICE
FCSK A

DOLNÍ KALNÁ

8. kolo, Ne 11.10 15:00

FCSK A
DOLNÍ KALNÁ

FCSK A

9. kolo, So 17.10 14:30

VRCHLABÍ B
FCSK A

Rozpis utkání 2020

ZL 2020   SKUPINA A     SKUPINA B  
             
1.KOLO   kunčice volno   smiřice volno
  1:2 chlumec b kobylice 6:6 PK 2:0 skřivany kosičky
  2:0 přelouč městec král. 7:2 libišany nepolisy
             
2.KOLO   volno městec král.   volno nepolisy
. 7:2 kobylice přelouč 0:2 kosičky libišany
  2:3 kunčice chlumec b 2:2 PK: 3:1 smiřice skřivany
             
3.KOLO   chlumec b volno   skřivany volno
  4:4 PK: 2:1 přelouč kunčice 5:2 libišany smiřice
  4:6 městec král. kobylice 3:6 nepolisy kosičky
             
4.KOLO   volno kobylice   volno kosičky
  8:3 kunčice městec král. 2:4 smiřice nepolisy
  1:5 chlumec b přelouč 3:0 K skřivany libišany
             
5.KOLO   přelouč volno   libišany volno
  2:5 městec král. chlumec b 4:6 nepolisy skřivany
  5:1 kobylice kunčice 4:1 kosičky smiřice
             
o 1. PÁ 28.2. 18:00 KOBYLICE SKŘIVANY 2:3    
o 3. NE 15.3. 14:00 PŘELOUČ LIBIŠANY      
o 5. NE 08.3. 17:30 CHLUMEC B KOSIČKY 0:7    
o7. NE 01.3. 13:00 KUNČICE NEPOLISY 6:1    
o9. SO 29.2. 16:00 MĚSTEC K. SMIŘICE 1:4    

 

Tabulka

1. FCSK A 0 0:0 0
2. DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B 0 0:0 0
3. MILETÍN 0 0:0 0
4. ŽELEZNICE 0 0:0 0
5. ŽACLÉŘ 0 0:0 0
6. SKŘIVANY 0 0:0 0
7. KOCBEŘE 0 0:0 0
8. STARÉ BUKY 0 0:0 0
9. ÚPICE 0 0:0 0
10. DOLNÍ KALNÁ 0 0:0 0
11. VRCHLABÍ B 0 0:0 0
12. NOVÁ PAKA 0 0:0 0
13. KOPIDLNO 0 0:0 0
14. JIČÍN B 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.

Hráč měsíce

1.

Lukáš Říha 1 hlas

2.

Jaroslav Vávra 1 hlas

3.

Radek Hrubeš 1 hlas

4.

Ondřej Haupt 1 hlas

5.

Pavel Dvořák 0 hlasů

Najdete nás na Facebooku

bydzov asa moderni komunikace elektroservis kobylice bet Těžební písková Jiří Dvořák Králíky Kubišta sportfotbal sans nadobal

TOPlist Počet návštěv: 30955
Posledních 30 dnů: 250 | Posledních 7 dnů: 59 | Poslední den: 12

© 2020 FC Spartak Kobylice | Všechna práva vyhrazena | jv.com@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne