FC Spartak Kobylice
FCSK A

13. kolo, Ne 03.11 14:00

DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B3
FCSK A4

JIČÍN B

12. kolo, Pá 25.10 18:00

FCSK A0
JIČÍN B1

FCSK A

11. kolo, So 19.10 15:30

MILETÍN5
FCSK A0

DOLNÍ KALNÁ

10. kolo, Ne 13.10 15:30

FCSK A2
DOLNÍ KALNÁ4

FCSK A

9. kolo, Ne 06.10 16:00

VRCHLABÍ B1
FCSK A2PP

ÚPICE

8. kolo, So 28.09 16:30

FCSK A3
ÚPICE2

FCSK A

7. kolo, Ne 22.09 16:30

KOPIDLNO4
FCSK A0

NOVÁ PAKA

6. kolo, So 14.09 17:00

FCSK A2
NOVÁ PAKA1PP

FCSK A

5. kolo, So 07.09 17:00

STARÉ BUKY4
FCSK A2

ŽACLÉŘ

4. kolo, So 31.08 17:00

FCSK A3
ŽACLÉŘ2

FCSK A

17. kolo, So 11.04 16:30

ŽACLÉŘ
FCSK A

STARÉ BUKY

18. kolo, So 18.04 17:00

FCSK A
STARÉ BUKY

FCSK A

19. kolo, So 25.04 17:00

NOVÁ PAKA
FCSK A

KOPIDLNO

20. kolo, So 02.05 17:00

FCSK A
KOPIDLNO

FCSK A

21. kolo, So 09.05 17:00

ÚPICE
FCSK A

VRCHLABÍ B

22. kolo, Ne 17.05 17:00

FCSK A
VRCHLABÍ B

FCSK A

23. kolo, So 23.05 17:00

DOLNÍ KALNÁ
FCSK A

MILETÍN

24. kolo, Ne 31.05 17:00

FCSK A
MILETÍN

FCSK A

25. kolo, So 06.06 17:00

JIČÍN B
FCSK A

DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B

26. kolo, Ne 14.06 17:00

FCSK A
DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B

Tabulky ligy a střelců 2019

KATEGORIE A

SKUPINA A

01.
CHLUMEC N.C.
5
4
1
0
29:9
13
02.
NEPOLISY
5
3
1
1
15:17
11
03.
KOSIČKY
5
1
2
2
15:19
7
04.
LÁZNĚ BOHDANEČ
5
2
1
2
14:9
7
05.
MĚSTEC KRÁLOVÉ
5
2
0
3
13:18
6
06.
STĚŽERY
5
0
1
4
12:26
1

SKUPINA B

 

01.
OLYMPIA U19
5
5
0
0
40:10
15
02.
KUNČICE
5
4
0
1
24:14
12
03.
PŘELOUČ
5
3
0
2
19:21
9
04.
KOBYLICE
5
2
0
3
16:16
6
05.
SMIŘICE
5
1
0
4
10:33
3
06.
VOLNÁ
5
0
0
5
0:15
0

ZÁPASY O KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ

FINÁLE
CHLUMEC N.C.
OLYMPIA KRATONOHY
2:2 PK: 4:2
O 3.MÍSTO
NEPOLISY
KUNČICE
1:5
O 5.MÍSTO
KOSIČKY
PŘELOUČ
1:1 PK: 3:1
O 7.MÍSTO
LÁZNĚ BOHDANEČ
KOBYLICE
3:4
O 9.MÍSTO
MĚSTEC KRÁLOVÉ
SMIŘICE
5:3
O 11.MÍSTO
STĚŽERY
VOLNÁ
 

KONEČNÉ POŘADÍ

01.
CHLUMEC N.C
02.
OLYMPIA KRATONOHY
03.
KUNČICE
04.
NEPOLISY
05.
KOSIČKY
06.
PŘELOUČ
07.
KOBYLICE
08.
LÁZNĚ BOHDANEČ
09.
MĚSTEC KRÁLOVÉ
10.
SMIŘICE
11.
STĚŽERY

KATEGORIE B

01.
STĚŽERY U19
4
3
1
0
21:7
11
02.
CHLUMEC N.C. U19
4
3
1
0
22:6
10
03.
LÁZNĚ BOHDANEČ U19
4
1
0
3
11:15
3
04.
KOBYLICE/ KUNČICE U19
4
1
0
3
12:14
3
05.
PARDUBICE ŽENY
4
1
0
3
7:31
3

 

TABULKA STŘELCŮ KATEGORIE ,,A"

SLAVÍK JAKUB OLYMPIA U19 17
MRÁZEK JAKUB KUNČICE 11
JANECKÝ JOSEF PŘELOUČ 9
HAVLÍČEK TOMÁŠ KOBYLICE 6
POKORNÝ PAVEL NEPOLISY 6
HARTMAN JAKUB CHLUMEC N.C. 5
SOLDÁN PETR KUNČICE 5
MORÁVEK JAN SMIŘICE 5
FALTUS RADIM KUNČICE 4
STRÁNSKÝ MARTIN KOSIČKY 4
MARKL LUKÁŠ LÁZNĚ BOHDANEČ 4
LABÍK JAN CHLUMEC N.C. 3
FEICHTINGER PAVEL CHLUMEC N.C. 3
KOCOUREK ZDENĚK OLYMPIA U19 3
HOUDEK TOMÁŠ OLYMPIA U19 3
REJL FRANTIŠEK OLYMPIA U19 3
KOLIÁŠ RADAN KOSIČKY 3
TICHÝ MILAN CHLUMEC N.C. 3
SAMŠEŇÁK JAN STĚŽERY 3
VÁCHA KAREL STĚŽERY 3
VÁCHA JAKUB KOBYLICE 3
LUDVÍČEK FILIP PŘELOUČ 3
UHLÍŘ JAN LÁZNĚ BOHDANEČ 2
KALININ ALJOŠA LÁZNĚ BOHDANEČ 2
KEJMAR VÁCLAV LÁZNĚ BOHDANEČ 2
VESELSKÝ JAKUB CHLUMEC N.C. 2
ŠPÁS JIŘÍ CHLUMEC N.C. 2
CHOLASTA VOJTĚCH CHLUMEC N.C. 2
KUČERA MIROSLAV CHLUMEC N.C. 2
ŠUSTA RADEK CHLUMEC N.C. 2
HAVLÍČEK DAVID STĚŽERY 2
ČAPEK VLADIMÍR SMIŘICE 2
BATELKA MICHAL NEPOLISY 2
MATES ONDŘEJ OLYMPIA U19 2
ŠŤASTNÝ PATRIK OLYMPIA U19 2
TUČEK JÁCHYM OLYMPIA U19 2
JEDLIČKA ZDENĚK OLYMPIA U19 2
ROČÍN IGOR MĚSTEC KRÁLOVÉ 2
TŮMA MARTIN MĚSTEC KRÁLOVÉ 2
KAFKA ROMAN MĚSTEC KRÁLOVÉ 2
JIZBA MARTIN MĚSTEC KRÁLOVÉ 2
HOTTMAR ONDŘEJ SMIŘICE 2
KORENČÍK FILIP SMIŘICE 2
ŽALOUDEK JAN KOSIČKY 2
ČERNÝ JAKUB KOSIČKY 2
MITREV VALENTIN PŘELOUČ 2
VANČURA VÁCLAV PŘELOUČ 2
DENK DANIEL KUNČICE 1
HANTSCH PETR KUNČICE 1
HOLÝ MATYÁŠ KUNČICE 1
ROHLÍČEK LUKÁŠ KUNČICE 1
TOBIŠEK LIBOR KOBYLICE 1
BRZEK ROMAN KOBYLICE 1
HRUBEŠ RADEK KOBYLICE 1
VALENTA JAROSLAV KOBYLICE 1
POZLER JAN KOBYLICE 1
NOVOTNÝ ŠIMON NEPOLISY 1
VEVERKA LUKÁŠ KOSIČKY 1
TÉR PETR KOSIČKY 1
DONÁT MICHAL KOSIČKY 1
BENEŠ VOJTĚCH KOSIČKY 1
ŠTOSEK MAREK STĚŽERY 1
BÍLEK MARTIN STĚŽERY 1
TYRYCH RADEK STĚŽERY 1
VELENSKÝ MIROSLAV MĚSTEC KRÁLOVÉ 1
MÍČA PAVEL MĚSTEC KRÁLOVÉ 1
BLAŽEK JAROSLAV MĚSTEC KRÁLOVÉ 1
,,ŠEVČENKO" MÍŠA MĚSTEC KRÁLOVÉ 1
HAVELKA MILOSLAV MĚSTEC KRÁLOVÉ 1
HUBENÝ DAVID CHLUMEC N.C. 1
DUŠEK ZDENĚK CHLUMEC N.C. 1
STANĚK PETR CHLUMEC N.C. 1
PILAŘ PAVEL CHLUMEC N.C. 1
CHALOUPKA RENÉ CHLUMEC N.C 1
HANUŠ TOMÁŠ NEPOLISY 1
PÁNEK LUKÁŠ NEPOLISY 1
TICHÝ DOMINIK NEPOLISY 1
ZAVORAL JAKUB NEPOLISY 1
KRÁL TOMÁŠ NEPOLISY 1
CHALOUPSKÝ LUKÁŠ PŘELOUČ 1
DLASK DANIEL PŘELOUČ 1
VINARČÍK VOJTĚCH PŘELOUČ 1
RYŠAVÝ TADEÁŠ LÁZNĚ BOHDANEČ 1
UHLÍŘ DAVID LÁZNĚ BOHDANEČ 1
UHLÍŘ FILIP LÁZNĚ BOHDANEČ 1
FLEKR LIBOR LÁZNĚ BOHDANEČ 1
SVOBODA DAVID OLYMPIA U19 1
NOVÁČEK PETR OLYMPIA U19 1
KRŠÁK ROBERT LÁZNĚ BOHDANEČ 1
STUDÁNKA FILIP OLYMPIA U19 1

TABULKA STŘELCŮ KATEGORIE ,,B"

CHOLASTA VOJTĚCH CHLUMEC N.C. 6
STANĚK PETR CHLUMEC N.C. 6
URBANEC NATHANIEL LÁZNĚ BOHDANEČ 5
KŘÍŽ VOJTĚCH CHLUMEC N.C. 5
FORMÁNEK JOSEF STĚŽERY 4
DOUDĚRA MATĚJ STĚŽERY 4
RAGULA JAN KOBYLICE/ KUNČICE 3
JEŘÁBEK PAVEL STĚŽERY 3
OUZKÝ DOMINIK KOBYLICE/ KUNČICE 2
JEDLIČKA JAKUB STĚŽERY 2
KÁRNÍK VOJTĚCH CHLUMEC N.C. 2
KUBEČKOVÁ BARBORA PARDUBICE 2
BAREŠ ROBIN KOBYLICE/ KUNČICE 2
REJL FRANTIŠEK KOBYLICE/ KUNČICE 2
ŠTĚNIČKA DANIEL STĚŽERY 2
DOLEŽAL JIŘÍ STĚŽERY 2
VEJVODA DAVID LÁZNĚ BOHDANEČ 2
KOTRČ JAN KOBYLICE/ KUNČICE 1
KASAL LUBOŠ LÁZNĚ BOHDANEČ 1
HUDEC JIŘÍ LÁZNĚ BOHDANEČ 1
USKOBA JAKUB LÁZNĚ BOHDANEČ 1
BAUER LUKÁŠ LÁZNĚ BOHDANEČ 1
KABELÁČOVÁ SÁRA PARDUBICE 1
PAVLASOVÁ TEREZA PARDUBICE 1
ČERNÁ DOMINIKA PARDUBICE 1
URBANCOVÁ KATEŘINA PARDUBICE 1
PROKŮPKOVÁ TEREZA PARDUBICE 1
ILIČ RATKO KOBYLICE/ KUNČICE 1
SMETIPRACH PAVEL STĚŽERY 1
NOVÁK ONDŘEJ STĚŽERY 1
MAREK MOJMÍR STĚŽERY 1
KRÁL DAVID STĚŽERY 1
KVAPIL MICHAL KOBYLICE/ KUNČICE 1
SVOBODA TOMÁŠ CHLUMEC N.C. 1
VLK JAN CHLUMEC N.C. 1
TICHÝ MILAN CHLUMEC N.C. 1

 

Tabulka

1. SKŘIVANY 13 52:19 36
2. MILETÍN 13 36:19 29
3. NOVÁ PAKA 13 43:20 24
4. ŽELEZNICE 13 30:18 24
5. DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B 13 42:25 21
6. DOLNÍ KALNÁ 13 34:27 21
7. VRCHLABÍ B 13 31:27 21
8. STARÉ BUKY 13 34:41 20
9. KOPIDLNO 13 32:37 16
10. FCSK A 13 25:37 16
11. ÚPICE 13 25:37 16
12. ŽACLÉŘ 13 23:42 13
13. JIČÍN B 13 20:37 8
14. BÍLÁ TŘEMEŠNÁ 13 16:57 8

Kompletní tabulka

Střelci týmu

5 gólů

Tomáš Havlíček

5 gólů

Tomáš Hrubý

3 góly

Tomáš Král

2 góly

Vít Trutnovský

2 góly

Jaroslav Vávra

Hráč měsíce

1.

Jakub Hejcman 15 hlasů

2.

Martin Khol 15 hlasů

3.

Vít Trutnovský 15 hlasů

4.

Jaroslav Vávra 15 hlasů

5.

Tomáš Havlíček 14 hlasů

Najdete nás na Facebooku

bydzov asa moderni komunikace elektroservis kobylice bet Těžební písková Jiří Dvořák Králíky Kubišta sportfotbal sans nadobal

TOPlist Počet návštěv: 29953
Posledních 30 dnů: 342 | Posledních 7 dnů: 69 | Poslední den: 3

© 2020 FC Spartak Kobylice | Všechna práva vyhrazena | jv.com@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne