FC Spartak Kobylice
FCSK A

5. kolo, So 19.9.2020 16:00

KOCBEŘE3
FCSK A2

ŽACLÉŘ

4. kolo, Ne 13.9.2020 17:00

FCSK A3
ŽACLÉŘ1

SKŘIVANY

3. kolo, So 5.9.2020 17:00

FCSK A2
SKŘIVANY5

FCSK A

2. kolo, Ne 30.8.2020 17:00

ŽELEZNICE3
FCSK A1

MILETÍN

1. kolo, So 22.8.2020 17:00

FCSK A0
MILETÍN1PP

FCSK A

13. kolo, So 15.8.2020 17:00

DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B4
FCSK A1

FCSK A

13. kolo, Ne 3.11.2019 14:00

DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B3
FCSK A4

JIČÍN B

12. kolo, Pá 25.10.2019 18:00

FCSK A0
JIČÍN B1

FCSK A

11. kolo, So 19.10.2019 15:30

MILETÍN5
FCSK A0

DOLNÍ KALNÁ

10. kolo, Ne 13.10.2019 15:30

FCSK A2
DOLNÍ KALNÁ4

FCSK A

7. kolo, So 03.10 15:00

ÚPICE
FCSK A

DOLNÍ KALNÁ

8. kolo, Ne 11.10 15:00

FCSK A
DOLNÍ KALNÁ

FCSK A

9. kolo, So 17.10 14:30

VRCHLABÍ B
FCSK A

NOVÁ PAKA

10. kolo, Ne 25.10 14:30

FCSK A
NOVÁ PAKA

STARÉ BUKY

6. kolo, St 28.10 15:30

FCSK A
STARÉ BUKY

FCSK A

11. kolo, Ne 01.11 14:00

KOPIDLNO
FCSK A

JIČÍN B

12. kolo, So 07.11 14:00

FCSK A
JIČÍN B

2012- 2013

MUŽI A- OP

 

KONEČNÁ TABULKA:

 1.Kobylice A          26  19  4  3   67:19    61

 2.Smiřice               26  19  4  3   63:22    61

 3.Nepolisy A         26  16  4  6   88:39    52

 4.Myštěves A       26  13  3 10   54:48    42

 5.Hlušice A           26  12  4 10   56:51    40

 6.Lovčice A           26  10  6 10   56:59    36

 7.Nový Hradec B   26  11  1 14   53:62    34

 8.Probluz A           26  10  2 14   51:56    32

 9.Sendražice        26  10  2 14   55:63    32

10.Dohalice A        26   9  4 13   48:59    31

11.Kosičky             26   8  5 13   40:54    29

12.Chlumec B        26   7  5 14   47:65    26

13.Kunčice B         26   7  2 17   42:98    23

14.Červeněves      26   6  4 16   38:63    22

MUŽI B- III.TŘÍDA

KONEČNÁ TABULKA:
1.Stěžery        26  20  3  3   93:30   63
2.Slavia HK B    26  20  2  4   74:28   62
3.Kratonohy B    26  17  2  7   73:40   53
4.Ohnišťany      26  15  3  8   73:39   48
5.Třebeš  B      26  13  3 10   62:42   42
6.Skřivany       26  11  7  8   57:33   40
7.Boharyně       26  12  4 10   42:41   40
8.Malšova Lhota  26   8  6 12   34:41   30
9.Velichovky     26   8  5 13   42:59   29
10.Urbanice       26   9  2 15   46:83   29
11.Nový Bydžov C  26   8  3 15   46:60   27
12.Kobylice B     26   6  4 16   43:78   22
13.Prasek         26   5  4 17   32:95   19
14.Libřice        26   6  0 20   23:71   18

 

DOROST- KS

Pořadí     Tým    Zápasy      V   R   P   Skóre   Body

1      Kosičky      12   9   1   2   53:16   28

2      Podhradí    12   8   0   4   34:34   24

3      Sobotka      12   7   2   3   27:26   23

4      Kobylice     12   7   1   4   37:32   22

5      Myštěves    12   5   1   6   30:19   16

6      Lhota p.L.   12   2   1   9   21:35    7

7      Smiřice       12   1   0  11  10:50    3

 
MLADŠÍ ŽÁCI- OP

KONEČNÁ TABULKA:
1.Slavia HKB/Malš. 10   8  0  2   39:19    24
2.Třebeš B         10   8  0  2   49:21    24
3.Roudnice         10   6  0  4   40:23    18
4.Smiřice          10   6  0  4   47:34    18
5.Dohalice         10   5  1  4   33:26    16
6.Kobylice         10   5  1  4   38:33    16
7.Probl./Stěžery   10   5  0  5   53:51    15
8.Kunčice          10   4  1  5   23:33    13
9.Nový Hradec      10   3  1  6   35:44    10
10.Skřivany         10   3  0  7   17:27     9
11.Třebeš dívky     10   0  0 10    6:69     0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA- OP

KONEČNÁ TABULKA:
1.Nový Hradec       21  16  2  3  104: 35   50
2.Hořiněves         21  15  1  5   78: 54   46
3.Třebeš dívky      21  11  1  9   61: 63   34
4.Chlumec B         21  10  1 10   94: 85   31
5.Stěžery           21   9  2 10   59: 60   29
6.Třebeš B          21   8  3 10   76: 66   27
7.Třebeš C          21   8  3 10   73: 71   27
8.Kobylice/Myštěves 21   0  1 20   43:154    1
 
 
 
 
STŘELCI BRANEK

MUŽI A

01.NOVÝ DOMINIK 20

02.ŠOUFEK JAKUB 13

03.HAVLÍČEK TOMÁŠ 9

04.PŠENIČKA JIŘÍ 8

05.PRŮCHA PETR 5

06.VÁVRA JAROSLAV 5

07.POZLER MIROSLAV 1

08.KLZO MARTIN 1

09.KHOL MARTIN 1

10.HAŇÁČEK ALEŠ 1

11.FÖLKL ZDENĚK 1

12.KUBIŠTA PETR 1

13.VLASTNÍ 1

 

 
MUŽI B

01.WOLF ROMAN 10

02.NOVÝ DOMINIK 6

03.PŠENIČKA JIŘÍ 4

04.HAVLÍČEK TOMÁŠ 4

05.HAŇÁČEK ALEŠ 3

06.FÖLKL ZDENĚK 2

07.TRUTNOVSKÝ VÍT 2

08.KUBIŠTA PETR 2

09.VÁVRA JAROSLAV 1

10.KMÍNEK FILIP 1

11.TOBIŠEK LIBOR 1

12.DVOŘÁK PAVEL 1

DOROST

01.HORNYCH DAVID 7

02.ŠAFAŘÍK DAN 7

03.RAJMAN JIŘÍ 6

04.HERZOG JAN 6

05.ŠTEJNAR PATRIK 3

06.PAVEL JIŘÍ 3

07.DVOŘÁK JAN 2

08.ŠAFAŘÍK FILIP 1

09.DAŘBUJÁN JAKUB 1

 

MLADŠÍ ŽÁCI

01.RAGULA JAN 26

02.MACHÁČEK JAKUB 16

03.MACHÁČEK ADAM 13

04.WAGNER ADAM 13

05.POZLER JAN 10

06.PILC ŠTĚPÁN 6

07.TOBOLKA ROBIN 2

08.HERZOG FILIP 2

09.NOVOTNÝ MATĚJ 2

10.ILIČ RATKO 1

11.ZIMA MATĚJ 1

Tabulka

1. ŽELEZNICE 7 21:6 19
2. NOVÁ PAKA 7 23:13 15
3. VRCHLABÍ B 6 8:8 14
4. ÚPICE 7 15:9 12
5. JIČÍN B 7 13:10 12
6. SKŘIVANY 7 20:18 12
7. KOPIDLNO 6 14:13 11
8. MILETÍN 7 7:10 11
9. DVŮR KRÁLOVÉ N.L. B 7 19:15 9
10. KOCBEŘE 6 9:14 7
11. STARÉ BUKY 6 8:15 6
12. FCSK A 6 9:16 4
13. DOLNÍ KALNÁ 7 8:17 3
14. ŽACLÉŘ 6 9:19 3

Kompletní tabulka

Střelci týmu

3 góly

Radek Hrubeš

2 góly

Tomáš Havlíček

2 góly

Dominik Nový

1 gól

Ondřej Haupt

1 gól

Tomáš Hrubý

Hráč měsíce

1.

Jan Pozler 81 hlasů

2.

Jan Ragula 74 hlasů

3.

Dominik Ouzký 60 hlasů

4.

Tomáš Havlíček 44 hlasů

5.

Jaroslav Vávra 42 hlasů

Najdete nás na Facebooku

bydzov asa moderni komunikace elektroservis kobylice bet Těžební písková Jiří Dvořák Králíky Kubišta sportfotbal sans nadobal

TOPlist Počet návštěv: 31904
Posledních 30 dnů: 591 | Posledních 7 dnů: 168 | Poslední den: 17

© 2020 FC Spartak Kobylice | Všechna práva vyhrazena | jv.com@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne